Slavná francouzská módní návrhářka Coco Chanel řekla: „Žijete jenom jednou. Tak by to měla být zábava.“ Firemní večírek je jednou z mála příležitostí, kdy se může firma jako celek sejít na neformální půdě a pobavit se. Jak se dá firemní večírek zpestřit? Stále větší oblibě se těší fotokoutek. Máme pro vás několik zajímavých důvodů, proč může být fotokoutek i na vašem firemním večírku skvělou volbou.

Fotokoutek na firemní večírek. Proč do toho jít ?

Využití fotokoutku na firemní oslavě je nejen o vtipné zábavě a výsledném produktu. Nejzajímavější na celém fotoboxu je fakt, že zábavu vytváří zaměstnanci vaší firmy nebo společnosti sami. Výsledné snímky i samotná kompozice jsou tak plně v jejich režii. Proč se pro fotokoutek rozhodnout? Můžete zvážit následující tři výhody:

firemní večírek
firemní večírek

Spontánní a uvolněná atmosféra

Fotokoutek umožňuje všem účastníkům uvolnit se a vytvořit zábavné a neformální fotky. Díky tomu se vytvoří uvolněná atmosféra a mohou se i posílit mezilidské vztahy ve firemním týmu.

Nezapomenutelné vzpomínky

Ve fotokoutku zachytíte smích, radost i šílené momenty vašeho firemního večírku. Každý, kdo se zapojí, si odnese domů vzpomínku na skvělý večer. Veškeré snímky se navíc dají ihned sdílet na sociálních sítích.

Týmová akce

Focení ve fotobudce vyžaduje týmovou spolupráci. Společná zkušenost spojená se smíchem pak vytváří pouta mezi kolegy. Fotokoutek vás spojí a umožní vám sdílet smích a kreativitu.

Výhody fotokoutku na firemním večírku

Proč může být umístění fotokoutku na vašem firemním večírku skvělým tahem? Důvodů existuje celá řada. O některých z nich jsme už mluvili výše, ale tady jsou některé další technické detaily, která vás mohou namotivovat.

Skvělé rekvizity

Rekvizity, jako jsou paruky, brýle, kostýmy a všelijaké vtipné cedule, které jsou ideálním doplňkem pro dotvoření vašeho výsledného snímku i jeho poselství.

Tip: Je-li tomu vaše vedení nakloněno, co kdybyste pomocí vtipných cedulí vytvořili firemní feedback pro vedení firmy? Může jít o zábavnou formu takzvaného feedbacku.

Personifikace fotky

Přidáním firemního loga nebo tématu můžete všechny snímky personifikovat. Díky tomu posilujete firemní povědomí i při neformálních příležitostech.

On-line sdílení

Jak už bylo uvedeno, další skvělou výhodou je možnost okamžitého sdílení fotek na soukromém nebo firemním účtu sociálních sítí. Do celého světa okamžitě posíláte zprávu o tom, v jaké úžasné společnosti pracujete. Fotokoutek vám pomůže zprostředkovat vzpomínku na výjimečný firemní večer.

firemní večírek