Ceník Fotokoutku Funbox

Ceník pronájmu fotokoutku závisí na spoustě faktorů. Ke každé akci přistupujeme individuálně! Cena je závislá na délce pronájmu, množství vytištěných  fotografií a celkovém počtu hostů. Praha je naše sídlo, proto zde neúčtujeme tarif za dopravu. Rádi vám vypracujeme nabídku našeho fotokoutku přímo na míru. Fotokoutek Funbox je tou pravou volbou, která vám rozjede zábavu s krásnými fotografiemi.

Neváhejte nás kontaktovat s nezávislou poptávkou na Fotokoutek FunBox.

Kontaktujte nás

Až 50% slevy na kombinované balíčky

Navíc nabízíme různý balíčky produktu s kombinací profesionální DJs na vaši akci – svatbu, oslavu, firemní večírek, ples, které se jistě vyplatí využít.

Více o DJs na:

www.sunface.cz
www.djs-nasvatbu.cz
www.djradeksiml.cz

Proč Fotokoutek?

Perfektně se hodí na společenské akce, firemní večírky, svatby, plesy, a všude tam, kde chcete své hosty či klienty pobavit. Hodí se pro všechny věkové kategorie. Je vhodný jak pro děti, tak pro starší generace,díky jeho velice snadné obsluze a manipulaci.

Na každou akci našeho fotokoutku, vozíme vtipné rekvizity. Díky jejich použití, můžete získat spoustu vtipných fotografií. Navíc za pomoci klíčování, jsme schopni zasadit Vaši fotografii, takřka do jakéhokoliv prostředí. Pokud si objednáte náš Fotokoutek Funbox, tak každý bude mít krásnou vzpomínku na bezvadnou párty.

Co ještě nabízíme
Funbox fotokoutek