aneb dejte svým dětem dárek, na který nikdy nezapomenou

Starověký řecký filozof a matematik Platón kdysi řekl: „Vzdělávejte své děti a pak nebudete muset trestat dospělé.“ Abdul Kalám, bývalý indický prezident a atomový fyzik zase vybídl: „Obětujme svůj dnešek, aby naše děti měly lepší zítřek.“ A samotná Bible jednoduše píše: „Děti jsou darem od Boha.“ Ať už máte dětí pět nebo jen jedno, asi budete souhlasit s tím, že spontánní dětská radost a smích jsou nezapomenutelnou odměnou pro jakéhokoli rodiče. Dnes jsme pro vás připravili tip na dárek, na který vaše děti nikdy v životě nezapomenou. Objednejte jim na jejich dětskou party fotokoutek. Jaké výhody na dětské oslavě takový fotokoutek má? Tady jsou některé z nich.

DĚTSKÉ PARTY NA MÍRU
DĚTSKÉ PARTY NA MÍRU

Zábava pro děti každého věku

Fotobudka přináší univerzální zábavu pro všechny pozvané děti. Říká se, že nejlepší způsob, jak udržet děti na nějaké oslavě, je pronajmout si tam fotokoutek. Děti se okamžitě nadchnout při vytváření bláznivých kompozic fotografií. Jsou to právě děti, které dokážou přijít s těmi nejlepšími nápady.

Rozmanitost rekvizit i samotného pozadí

Fotobudky často nabízejí širokou škálu rekvizit a tematických pozadí. To umožňuje přizpůsobení snímků konkrétnímu tématu oslavy, ať už jde o pestrobarevné pozadí pro dětskou diskotéku nebo snímek oblíbeného animovaného hrdiny. Každý může najít něco, co mu sedí.

Okamžitý tisk fotografií

Jedním z hlavních výhod fotokoutku je možnost okamžitého vytištění pořízených snímků. Všichni dětští návštěvníci si je mohou ihned odnést jako skvělý dárek z party. Děti milují, když si mohou oblíbenou fotku vystavit na poličku nebo si ji dát na noční stolek.

Tip: Všechny pořízené snímky mohou děti za pomoci někoho z dospělých okamžitě sdílet i na sociálních sítích. O zážitky z dětské party se tak mohou podělit s celým světem.

Spontánnost snímků

Fotokoutek často zachytí přirozené a neformální momenty z dětské party, které by možná při klasickém focení nikdy nezachytily. To znamená, že na snímcích uvidíte opravdové dětské emoce, spontánní gesta a smích bez nucení.

DĚTSKÉ PARTY NA MÍRU

Podpora mezilidských vztahů dětí

Fotobudka vytváří prostor pro společenskou interakci dětí. Ty se spontánně scházejí před objektivem, sdílí rekvizity a vytvářejí společné vzpomínky. Děti se učí vzájemně spolupracovat, pracovat jako tým. Společný smích kamarádů navíc posiluje pevnost dětských přátelství.

Vytvoření unikátního fotoalba

Při focení ve fotobudce vzniká velké množství fotek, které mohou být později shromážděny do jedinečného fotoalba. Toto album může sloužit jako trvalá památka na dětskou párty, kterou si lze prohlížet a vzpomínat na ni i po letech.

Tip: Požádejte pronajímatele fotokoutku o cenovou kalkulaci na zhotovení výsledných fotoalb pro každého dětského návštěvníka párty. Sdělte tuto cenu ostatním rodičům a společně pro děti připravte netradiční dárek, na který jen tak nezapomenou.

Nepotřebujete fotografa

Přítomnost fotokoutku na dětské oslavě nebo party může částečně nahradit služby jednak profesionálního fotografa nebo i maminek a tatínků, kteří by jinak na party pobíhali s mobilem nebo foťákem v ruce. Zatímco oficiální fotograf se soustředí na klíčové okamžiky, fotokoutek zachytí neformální chvíle vytvářené samotnými dětmi, bez zásadního zásahu ze strany rodičů.

Pozvěte i dj

Jedním z dalších tipů, kterým můžete úroveň dětské party posunout o stupeň výš, je pozvat na ní i dj na svatbu, respektive profesionála, který se postará o dokonalou hudbu a zábavu s ní spojenou. Předem se domluvte na oblíbených písničkách vašich dětí a připravte nadupaný playlist. Zařiďte, aby si každé dítě mohlo nechat zahrát písničku na své přání. Dj se může stát i moderátorem vaší dětské party, například když se budou hrát společné hry. S sebou si může přivést i speciální osvětlení pro dětskou diskotéku. Ideálním řešením je zvolit si dj, který disponuje vlastním fotokoutkem a je zároveň zkušeným moderátorem.