Fotobudka na svatbu

Zábava na svatbu, se dá říct, je kapitolou sama pro sebe. Vždy stojíte před rozhodnutím, zda jít formou organizované či takzvané volné zábavy. Vše má samozřejmě svá pro i proti. Ale přemýšleli jste někdy nad tím, že existuje i cesta někde mezi? Ano, opravdu existuje a tou je právě fotobudka. Fotobudka na svatbu je ideálním řešením, pokud chcete mít pro hosty připravenou zábavu, ale nebude je za každou cenu nutit účastnit se.

fotokoutek

S fotobudkou to vlastně ani nejde. Získá si každého. Ať už hned na začátku, nebo když je zábava v plném proudu a fotobudka se začne na svatbě využívat naplno.

Proč byste měli uvažovat o fotobudce na svatbu?

Výhod je hned několik. Níže vám sepíšeme výčet těch nejdůležitějších, které vás přesvědčí, že fotobudka je na vaši svatbu to pravé.

Variabilita. Vše, co si budete přát, můžete do fotobudky dostat.

Neomezené možnosti. Můžete mít fotobudku na svatbě celý den, půl den nebo jen na večerní zábavu.

S fotobudkou na svatbu dostanete i veliké množství rekvizit. Rekvizity v podobě paruk, bublin, nápisů, rámů apod mohou být standardní nebo se přizpůsobit tématu vaší svatby.

Fotografie na památku. To nejdůležitější. S fotobudkou na svatbě získáte krásnou vzpomínku v podobě fotografie, kterou hosté můžou lepit například do svatební knihy.

Digitální archivace a sdílení na sociálních sítích. Vše je možné odeslat nebo uložit online.

Profesionální obsluha na místě. O fotobudku se starají profesionálové, které nic nezaskočí. Dovoz, montáž, následná demontáž a odvoz je samozřejmostí

Fotobudka na svatbu
Funbox fotokoutek - fotogalerie

Stále váháte, zda je fotobudka na svatbu ta pravá zábava? Věříme, že již teď nepochybujete. Rádi vám nabídneme svoje profesionální služby v podobě Fotokoutku FunBox (více zde), který je ideální fotobudkou na svatbu. Díky moderním technologiím a stylovému provedení fotobudka neudělá na vaší svatbě žádnou ostudu. Nechte si zpracovat cenovou nabídku a sdělte nám svoje přání.

Až 50% slevy na kombinované balíčky služeb

Připravili jsme si pro vás kombinované balíčky služeb za velice příznivé ceny. Jestliže si pronajmete fotokoutek FunBox v kombinaci s DJ na svatbu, event, firemní večírek, ples či oslavu, tak se můžete těšit až na 50% slevy.

Více o DJs na:

www.sunface.cz
www.djs-nasvatbu.cz
www.djradeksiml.cz

Proč Fotokoutek?

Fotokoutek FunBox je perfektní forma zábavy na jakoukoli soukromou či veřejnou společenskou akci. Fotobudka potěší každého bez rozdílu věku a dá se použít skutečně všude. Fotokoutek je vhodný na firemní večírek, svatbu, oslavu, ples nebo dětské dny. Naše vtipné rekvizity vám při samotném focení zajistí spoustu zábavy a vy si odnesete krásné a naprosto originální fotografie. Zaručujeme rychlý tisk fotografií.  Fotokoutek disponuje profesionální tiskárnou Canon, která je jedna z nejrychlejších na trhu. Rychlost tisku je 20s/foto.

Co ještě nabízíme
Funbox fotokoutek
Funbox fotokoutek - fotogalerie

Odesílání fotografií

Výhodou fotokoutku je nejen okamžitý tisk fotografií, ale také zasílání fotografií přes média. Po skončení akce vám pošleme celý balíček fotografií + odkaz na galerii na stránkách fotokoutku FunBox. Díky odkazu si můžete stáhnout jen některé vámi vybrané fotografie.

Výběr fotopozadí

Vybírat můžete z velkého množství krásných, vtipných a originálních pozadí. Oblíbená jsou pozadí tématická, například vánoční. Ani filmy nezůstávají pozadu. Chcete-li se ocitnout například na lodi Dartha Vadera, není problém. Nejčastěji používané pozadí je klíčovací. Jednoduše si na obrazovce fotokoutku vyberete pozadí, postavíte se před zelené klíčovací plátno a po vyfotografování počítač automaticky dosadí vámi vybrané pozadí místo zeleného. A originální fotografie je na světě.

Jestliže si přejete pozadí tištěné, tak ani to pro nás není problém. Za příplatek vám v tiskárně zhotovíme pozadí dle vašich požadavků.

Karlín pozadí od fotokoutku

Tématické pozadí

Pokud si nevyberete ani jedno z námi nabízených pozadí, dokážeme vám vytvořit speciální pozadí přímo na míru, třeba i s logem vaší firmy. Rádi Vám zdarma navrhneme a připravíme originální vzhled vašich fotografií. Na fotografie lze umístit různé nápisy, jména, data, firemní slogany, hashtagy, QR kódy apod. To vše s naším fotokoutkem FunBox dokážeme.

Šablony na fotky

Fotografie, které vám fotokoutek Funbox vyfotí, se dají organizovat do různých šablon. Možností je velmi mnoho, ty nejčastější najdete v ukázkách níže. Na šabloně můžete mít klasicky jen jednu fotku, ale lze na ni umístit například i dvě.

Pokud si nevyberete z námi nabízených šablon, rádi vám navrhneme individuální šablonu s originálním vzhledem dle typu vaší akce. Můžete nám samozřejmě zaslat i váš vlastní návrh.

Formát a rychlost tisku

Nejčastější formát tisku je 10x15cm, ale fotokoutek Funbox umí tisknout několik druhů formátů fotografií. Máme velice rychlou tiskárnu. Rychlost tisku je 20s/foto, tudíž budou vaši hosté ušetřeni dlouhého a nudného čekání. Samozřejmě, pokud se bude fotit větší skupina, tak ani ta seberychlejší tiskárna nedokáže při velkém počtu lidí zázraky 🙂

Pokud máte ještě nějaký dotaz či prosbu, neváhejte se na nás obrátit.  Uděláme vše pro to, abychom uspokojili vaše individuální požadavky.

Funbox fotokoutek - fotogalerie