Fotobudka nabízí skvělou zábavu pro všechny věkové kategorie

Pokud hledáte vhodnou formu zábavy na svatbu, ples či večírek, fotobudka je tou správnou volbou. Díky naší profesionální tiskárně budete vytištěnou fotografii držet během pár vteřin v ruce. Vybrat si můžete z velkého množství pozadí a součástí jsou samozřejmě i vtipné rekvizity.

Bezesporu tou největší výhodou fotobedny je rychlý tisk fotografií. Snadná obsluha a manipulace jsou jen třešničkou na dortu. Vyškolený personál vám vše ochotně vysvětlí a zbytek je už na vás.

fotokoutek na svatbu
fotokoutek

Nemusíte se o nic starat

Vše zařídíme od A do Z

Fotobudku přivezeme, sestavíme a zapojíme. Zajistíme obsluhující personál, který vám bude po celou dobu pronájmu k dispozici. Obstaráme rekvizity na dané téma. Po skončení akce si fotobednu zase odvezeme. Dopravíme se za vámi kamkoli po ČR. To vše za příznivé ceny.

Rekvizity

Naše rekvizity vás nadchnou a rozesmějí. Za sebou máme nespočet akcí všeho druhu a výběr je opravdu široký. Těšit se můžete na falešné knírky, paruky, mafiánské klobouky, párty klobouky, námořnické čepice, srandovní brýle, škrabošky, boa, čelenky, vějíře, havajské věnce nebo sukně. Radost vám také udělají naše na zakázku vyráběné cedule s vtipnými vzkazy. Pro děti ( a nejen pro ně 🙂 ) máme připravené plyšáky, pavouky, ještěrky, balonky, korunky, tykadýlka, klaunské nosy, meče a mnoho dalších veselých pomůcek.

Funbox fotokoutek - fotogalerie

Měli jsme možnost se s fotobudkou FunBox účastnit různých tématických večírků. Za tu dobu jsme nashromáždili opravdu velké množství rekvizit. Obstarávali jsme rekvizity například na téma Velký Gatsby, Casino Royale, Piráti z Karibiku, Halloween, 100let od výročí republiky, rekvizity v barvě duhy či havajské. Nechybí samozřejmě ani klasika jako jsou čertovské, mikulášské a andělské rekvizity, vánoční nebo silvestrovské a svatební. Rekvizity samozřejmě stále obměňujeme a přizpůsobujeme dané akci.

Až 50% slevy na kombinované balíčky

Jako bonus nabízíme různé balíčky produktů, které jsou v kombinaci s DJ na svatbu, firemní večírek, oslavu nebo ples za ZVÝHODNĚNOU CENU. Proto nás neváhejte oslovit s nezávaznou poptávkou, rádi vám zašleme cenovou kalkulaci zhotovenou přímo na míru vašim požadavkům. 

Více o DJs na:

www.sunface.cz
www.djs-nasvatbu.cz
www.djradeksiml.cz

Proč Fotobudka FunBox?

Fotobudka FunBox se skvěle hodí na různé typy společenských akcí. Je to vhodný doplněk zábavy, který neurazí žádnou generaci. Fotobudka se dá použít na svatbu, event, firemní večírek, narozeninové oslavy, dětské dny, plesy a všude tam, kde chcete své klienty či hosty zabavit. Vaši hosté si navíc odnesou originální dárek v podobě vytištěné fotografie. Mezi velké výhody patří také snadná obsluha a manipulace. Jestliže byste se rozhodli využít akční nabídku v kombinaci DJ + fotokoutek, tak většinou není zapotřebí ani obsluhující personál, čímž se sníží náklady.

Co ještě nabízíme
Funbox fotokoutek
Funbox fotokoutek - fotogalerie

Zasílání fotografií

Díky rychlému tisku dostanete fotografie ihned na místě v papírové podobě, ale samozřejmě je Vám také odešleme v on-line verzi.  Zašleme jak celý balíček, tak zároveň i odkaz na galerii na našich stránkách fotobudky. Galerie má tu výhodu, že pokud chcete jen pár fotek, tak nemusíte přes úschovnu stahovat celou složku, ale uložíte si jen vámi vybrané fotky.

Výběr fotopozadí

V naší nabídce naleznete opravdu široký výběr pozadí s různými motivy. Primárně používáme pozadí klíčovací. Ptáte se, co to klíčovací pozadí je? Na obrazovce fotobudky si jednoduše vyberete pozadí, které se vám líbí. Po té si stoupnete před zelené plátno a vyfotíte se. Počítač pak automaticky dosadí vámi vybrané pozadí místo zeleného a rázem máte dokonalou a originální fotografii. Na vaše přání dokážeme vyrobit i pozadí tištěné.

Karlín pozadí od fotokoutku

Pozadí na míru

Pokud si nevyberete ani jedno z námi nabízených pozadí, dokážeme vám vytvořit speciální pozadí přímo na míru, například i s logem vaší firmy. Rádi vám zdarma navrhneme a připravíme originální vzhled vašich fotografií. Na fotografie lze umístit různé nápisy, jména, data, loga, firemní slogany, hashtagy, QR kódy apod. To vše s naší fotobudkou FunBox dokážeme.

Šablony na fotky

Fotografie, které vám fotobudka nafotí, se dají organizovat do různých šablon. Možností je velmi mnoho, ty nejčastější najdete v ukázkách níže. Můžete mít na šabloně jednu nebo až 2 fotografie.

Pokud by vás žádná z našich šablon nezaujala, tak vám rádi navrhneme individuální design šablony tak, aby to odpovídalo typu vaší akci. Jestliže jste kreativní, můžete nám samozřejmě poslat svůj vlastní návrh či představu a my se postaráme o zbytek.

Formát tisku

Díky naší kvalitní tiskárně Canon umí fotobudka Funbox velmi rychle vytisknout fotografii. Rychlost tisku je okolo 20 s/foto. Nejčastější formát tisku je 10x15cm, ale fotku lze vytisknout i v jiném formátu. Můžete si tak vybrat, co je pro vaši akci optimální.

Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo prosbu, neváhejte se na nás obrátit. Každému klientovi se vždy snažíme vyjít vstříc a vyhovět jeho individuálním požadavkům.

Funbox fotokoutek - fotogalerie