Plesová sezóna se nám pomalu ale jistě rozjíždí a vy máte v plánu zorganizovat nezapomenutelný večer pro všechny zúčastněné. Kromě výběru místa, kapely a dalších důležitých bodů nesmíte zapomenout na zábavu, která bude provázet celý ples. Nejlepší zábavou, kterou můžete na plese zorganizovat je unikátní Fotokoutek Funbox. Nejenže pobaví přítomné hosty, ale ještě jim zanechá krásnou vzpomínku v podobě kvalitních fotografií. Proto si nezapomeňte svůj fotokoutek rezervovat co nejdříve.

Fotokoutek Funbox je tou nejlepší volbou pro zábavu na plese. Díky široké škále různých rekvizit a doplňků se budou všichni skvěle bavit a tvořit vtipné momenty ze slavnostního večera. Pokud budete mít ples tematický, není problém připravit i tematické rekvizity. Například ve stylu 80. let, nebo pirátský ples. Nápadům se meze nekladou a každé vaše přání rádi zrealizujeme.

tFokoutek Funbox na plese

 

Proč použít fotokoutek na plese?

Z fotokoutku hosté dostanou opravdu kvalitní a krásné fotografie. Výběr pozadí a témat je nespočet, a proto jsme schopni přizpůsobit i toto tématu vašeho plesu. Navíc na fotografii může být text dle výběru. Například datum konání akce nebo jakékoli heslo maturitních ročníků apod. Fotografie se tisknou okamžitě, nemusíte zdlouhavě čekat, a tak si svoji vzpomínku ihned odnesete. Formát fotografií je 10×15 cm, žádné malé polaroidy. A co víc, vše se ukládá i elektronicky, takže své fotografie můžete sdílet nejen na sociálních sítích, ale uložit i na server a mít k nim přístup kdykoli.

Dodání Fotokoutku Funbox je samozřejmostí, stejně tak jako jeho profesionální nastavení a obsluha. Pokud si budete přát fotokoutek obsluhovat sami, není problém. Řádně vás zaškolíme a ukážeme vše potřebné. Pronájem fotokoutku může být buď na celý večer, nebo i několik hodit. Zkrátka tak, jak budete potřebovat. A jestli nemáte na svůj ples pořádného DJe, podívejte se na naše výhodné balíčky, kdy můžete Fotokoutek Funbox zkombinovat například i se službami profesionálního DJe. Naši DJové nejsou jen ti, co hrají za pultem, ale dokážou i skvěle moderovat. Fotokoutek Funbox je prostě nejlepší volbou pro ten nejlepší ples.