Druhý prázdninový pátek vycestoval náš fotokoutek na svatbu, a to na svatební párty v parku Grébovka. Pokud by toto místo někdo neznal, tak připomínám, že se jedná o zelenou oázu v rozšířeném centru Prahy. Park se nachází mezi královskými Vinohrady a Vršovicemi. Je umístěn v relativně strmém kopci, ale jeho zákoutí jsou prostě úžasná.

Naštěstí místo pro obřad a altán určený pro svatební mejdan jsou až v horní části parku, situovaný blíže k Vinohradům. Genialita tohoto prostoru je, že působí jako tichý a klidný ostrov, vytržený z hluku a ruchu velkoměsta s jeho zástavbou.

Fotokoutek Funbox v akci

Novomanželé využili našeho balíčku DJ+fotokoutek na svatbu.  Proto jsme vyslali z teamu DJs na svatbu Radka Šimla. To je náš specialista pro tento balíček. Bravurně ovládá, jak DJské  řemeslo, tak je i výborný fotograf. Mimo jiné projekt fotokoutku Funbox sám vymyslel i zrealizoval, proto má bezkonkurenčně největší zkušenosti s jeho nastavením a provozem.

Svatebčané měli předsunutý oběd v prostředí luxusního hotelu Intercontinental. Teprve poté se přemístili do Grébovky. Zde proběhl obřad a po něm následovalo obecné svatební veselí. Novomanželé, sympatičtí čtyřicátníci, jsou fanoušky taneční hudby od milénia až po současnost. Proto se i večerní párty nesla v tanečních rytmech, což je nezvyk oproti běžným svatbám. Každopádně to dodalo svatbě poněkud netradiční, dynamický charakter. Do toho fotokoutek, jako moderní forma zábavy, skvěle pasoval.

Svatebčané se u něj vyloženě „vyblbli“. Promiňte mi ten expresní výraz, ale myslím, že naprosto přesně vystihuje, to co se dělo na Grébovce. Svatba byla přesunuta na pozdější termín. Důvod ani nemusíte hádat. Nic jiného než ten trapný Covid 19, který nám komplikuje život už půl roku. Možná proto, že svatebčané byli dlouho odtrženi od zábavy, se ten večer parádně rozjeli. Každý chtěl využít fotokoutku na svatbe pro zachycení skvělé atmosféry, která na Grébovce panovala. Díky čemuž si všichni svatebčané pořídili báječné fotky i s rekvizitami, za pomoci našeho fotokoutku Funbox.

Celá svatební párty se povedla na jedničku. K čemuž nemalou měrou přispěl fotokoutek Funbox. Doporučte nás prosím svým kamarádům, nebo ve Vaší firmě. Balíček fotokoutel Funbox + DJ se rozhodně vyplatí!.