Fotobudka na firemní večírek

Pořádá vaše firma večírek, teambuilding nebo jakoukoli jinou firemní akci? Pokud ano, děláte dobře. Zatímco firemních školení bývá přes rok celkem dost, firemních večírků nebo volných setkání už tolik není. Přesto jsou potřebná jako sůl. Proč? V čem jsou jiná než školení? Co by na firemní akci nemělo rozhodně chybět?

fotokoutek

Školení versus večírek

Jaký je rozdíl mezi firemním školením a firemním večírkem, případně teambuildingem? Všichni to tak nějak přirozeně cítíme, ale je dobré si to jasně pojmenovat. Firemní školení mají za cíl vás proškolit v konkrétní oblasti. Zpravidla se jedná o něco, co je zákonným požadavkem na malé či větší firmy. Může jít například o školení bezpečnosti práce, přeškolení firemních řidičů nebo práci s nějakým konkrétním počítačovým programem. Firemní školení mají svůj význam, třebaže jsou někdy únavná a nepopulární.

Naproti tomu firemní večírky nebo teambuildingy jsou příležitostí pro posílení mezilidských vztahů ve firmě. Na firemním večírku se mohou všichni uvolnit, vyříkat si neshody a zapomenout na to zlé. Všichni se mohou smát, a to dobrým firemním vztahům nesmírně prospívá. Už staré biblické přísloví říká: „Radostné srdce rozjasňuje tvář, ale bolest v srdci ubíjí ducha.“

O trochu konkrétnější význam pro posílení mezilidských vztahů na pracovišti mají teambuildingy. Kromě dobré nálady se tam firemní zaměstnanci mohou naučit i něco užitečného, například společný „tah na branku“, posílení efektivních pracovních vztahů nebo hledání řešení v rámci jednoho týmu.

Fotobudka na svatbu
Funbox fotokoutek - fotogalerie

Dobrý plán je základ

Co by na firemním večírku rozhodně nemělo chybět? Vše se odvíjí od dobrého plánování. Při něm je potřeba si určit, jaký je celkový finanční budget. Od toho se dále odvíjí, kde se bude firemní večírek konat. Mělo by jít o místo, kde se bude cítit většina zaměstnanců firmy dobře. Může jít o vyhlášenou restauraci, hudební klub, ale klidně i loď plovoucí po řece.

Zkuste překvapit

Součástí dobrého plánu by mělo být i naplánování malého nebo většího překvapení. Může jít o známého moderátora, který bude provádět firemní tombolou. Nebo se dá objednat hudební skupina či zpěvák pro živé vystoupení. Někteří dávají přednost kouzelníkům, akrobatům nebo iluzionistům. Ať už se rozhodnete pro cokoli, mělo by to druhé překvapit.

Fotokoutek

Stále oblíbenější atrakcí pro firemní večírky je pronájem fotokoutku. Co od takového fotokoutku můžete čekat? Fotokoutek je skvělým nástrojem pro uchování výjimečných vzpomínek z jakoukoli firemní akce. Na místo konání firemního večírku doručíme speciální vybavení, které budete moct sami ovládat. Co všechno můžete zažít?

Výhodou fotokoutku je především možnost získání fotografií ze společného focení prakticky do několika vteřin. Veškeré kompozice, které s kolegy a kolegyněmi vytvoříte, budou okamžitě vytištěny jako fotografie. Ty si můžete hned odnést jako památku.

Každý fotokoutek má velké množství přednastavených pozadí. Vybrat si můžete dopředu právě to, které vám bude nejvíce vyhovovat. Pronájem fotokoutku zahrnuje i možnost vytvoření pozadí v souladu s vaší firemní prezentací, vaším corporate identity. Opravdu záleží jen a jen na vašem přání. Poslední výhodu fotokoutku je možnost zpestřit focení použitím mnoha rekvizit, které se dokonale postarají o zábavu. Rekvizity jsou připraveny speciálně k tématu Casino, Svatba, Retro komunismus, Šedesátá léta, Cesta kolem světa, Halloween, Vánoce, Silvestr, Námořnická párty, havajská párty nebo Gangsterská párty. Může jít o velké brýle, boa, škrabošky, velké nosy, čelenky, plyšáky, pavouky, balonky, cedule s nápisy, párty nebo mafiánské klobouky, havajské věnce a paruky. Nudit se rozhodně nebudete.

Až 50% slevy na kombinované balíčky služeb

Připravili jsme si pro vás kombinované balíčky služeb za velice příznivé ceny. Jestliže si pronajmete fotokoutek FunBox v kombinaci s DJ na svatbu, event, firemní večírek, ples či oslavu, tak se můžete těšit až na 50% slevy.

Více o DJs na:

www.sunface.cz
www.djs-nasvatbu.cz
www.djradeksiml.cz