Fotokoutek na ples

Počet plesů konaných v Česku asi není možné s jistotou určit. Plesová sezóna se u nás těší tradičnímu zájmu už po mnoho desítek let. Ples pořádají střední i vysoké školy, státní instituce, města, kraje i obce, myslivci, hasiči, policisté i zdravotníci. Ples může vlastně pořádat kdokoliv.

V minulosti bývaly plesy výsadou šlechty a vyšší společnosti. Až během 19. století se staly plesy společenskou událostí, na níž jste mohli potkat i lidi neurozeného původu. Takovým plesům se začalo říkat lidové plesy neboli bály. Pořádala je většinou takzvaná stavovská společenstva neboli cechy. Podmínkou účasti byla odjakživa nutnost přijít ve společenských nebo plesových šatech. Jedinou výjimkou byly maškarní plesy. Tam se naopak očekávalo, že přijdete přestrojení v netradičním kostýmu.

Rekvizity do fotokoutku

Co dělat, aby se ples nestal nudnou událostí?

Máme pro vás tip. Vyzkoušejte fotokoutek na ples. Tato malá fotobudka nabízí výjimečnou zábavu pro všechny návštěvníky plesu. Jaké jsou hlavní výhody fotobudky?

Na vašemplesu umístíme fotobox spolu s pozadím, které si sami dopředu zvolíte. Díky klíčování si můžete téměř neomezeně volit pozadí. Vybrat je možné i vlastní fotografie. Naše fotokoutky umožňují, aby se na plese vyfotili úplně všichni jeho návštěvníci.

Zároveň je možné předem se domluvit na zapůjčení rekvizity do fotokoutku. Z obyčejného focení na plesu se tak stává bláznivý a neuvěřitelný zážitek. Rekvizity, které jsou vám k dispozici, jsou především paruky, vtipné brýle, boa, různé druhy klobouků a škrabošek nebo čelenky. Malé děti určitě ocení plyšáky, balonky, tykadélka, pavouky nebo klaunské nosy.

doba covidová

Až 50% slevy na kombinované balíčky

Navíc nabízíme různý balíčky produktu s kombinací profesionální DJs na vaši akci – svatbu, oslavu, firemní večírek, ples, které se jistě vyplatí využít.

Více o DJs na:

www.sunface.cz
www.djs-nasvatbu.cz
www.djradeksiml.cz

Proč Fotokoutek?

Stále váháte, jakou zábavu zvolit na váš ples? Už nemusíte. S naším Fotokoutkem FunBox se o to rádi postaráme. Zašlete nám svoji nezávaznou poptávku.

Zábavu máme nejen v názvu, ale přeneseme ji i do vašeho velkého dne a postaráme se o to, aby na něj nikdo nezapomněl.

Co ještě nabízíme
Funbox fotokoutek