Ke správné a kvalitní fotografii odjakživa patřilo správně zvolení pozadí. Pozadí není to hlavní, co na fotce hledáme a zkoumáme, ale je to věc, která nás buď může rušit, potěšit nebo rozesmát. Ve službě fotokoutku proto dbáme na to, abyste při focení měli možnost vlastního výběru pozadí. Zkrátka, aby výsledná fotka byla o vás, od vás a pro vaši spokojenost a radost. Fotokoutek pozadí nabízí v různých provedeních. Jaká jsou nejžádanější? A z čeho vlastně můžete vybírat?

fotokoutek pozadí

JAK TO FUNGUJE

Jak to celé při focení s pozadím ve fotokoutku funguje? Velmi dbáme na to, aby byl výběr pozadí bohatý a originální. Galerie pozadí, které jsou vám k dispozici, jsou zásadním bodem pro následné klíčování. Co je to klíčování? Klíčování je technika, pomocí níž se výsledný obraz fotografie tvoří skládáním několika samostatných obrazů neboli vrstev. A tak si naši grafici zakládají na kvalitní a bohaté nabídce jednotlivých pozadí.

Proces je jednoduchý. Stoupnete si k zelenému plátnu, které je součástí našeho fotokoutku. Následně si můžete vybrat až z 15 typů pozadí. Při tvoření samotného snímků můžete jednotlivé fotografie prokládat jiným pozadím, podle toho, na co zrovna máte náladu.

DRUHY POZADÍ

Fotokoutek pozadí nabízí v několika variantách. O jaké možnosti jde? Záleží jen na vás. Můžete vycházet zprostřed hořícího ohně. Můžete být na poušti, v nebi nebo pod rozkvetlou jabloní. Můžete se procházet po retro komunistické dálnici. Můžete k sobě přizvat oblíbené animované hrdiny jako je Batman, závoďák McQueen, hrdinové Star Wars, James Bond nebo Star Trek. Máte-li radši decentnější pozadí, můžete si vybrat motiv pro jakoukoli událost. Celou galerii našich pozadí naleznete na našich stránkách v sekci galerier pozadí.

Fantazii se meze nekladou. V případě zájmu můžeme pozadí vyrobit i z vaší fotografie nebo vašeho firemního Corporate Identity. Stačí se předem domluvit. Důležité je, abyste byli spokojení.

K fotokoutku neodmyslitelně patří i hromada rekvizit.

pozadí fotokoutek