Fotokoutek FunBox na vaši svatbu

Fotokoutek a svatba patří neodmyslitelně k sobě ! Málokteré téma vzbuzuje v lidech tolik vášní, jako je svatba. Bezesporu se jedná o jeden z výjimečných dnů, které člověk může za celý svůj život zažít. Není ani mnoho témat, o kterých by světoví literární velikáni napsali tolik rčení a citátů, jako právě o svatbě. Například americký prezident Benjamin Franklin už v 18. století řekl: „Před svatbou měj oči otevřené, po svatbě je napůl přivři.“ Český reformátor a kazatel Jan Hus ke svatbě poznamenal toto: „Svatba – mají býti mezi sebou spojeni jako jeden člověk tak, že zachovávají věrnost a jeden o druhého má míti péči.“ A oblíbené finské přísloví to zakončuje takto: „Krása je potřebná na svatbu, láska pro celý život.“

fotokoutek svatba
svatba fotokoutek

První svatba v historii

Možná by vás zajímalo, která svatba byla úplně ta první? Nikdo z nás u toho nebyl. Ale z pohledu historie první obřad popisuje biblický pisatel Genesis Mojžíš. Stvořitel první lidské dvojice přivádí k prvnímu muži Adamovi první ženu Evu. Ta je podle zprávy v Genesis vytvořena z mužova žebra, má ho tedy vhodně doplnit.

Zamilovaný Adam skládá první milostnou báseň, když říká: „To je konečně kost z mých kostí a tělo z mého těla. Bude se nazývat žena (hebrejsky iššah), protože byla vzata z muže (hebrejsky iš).“ Samotný Stvořitel pak dodává: „muž opustí otce a matku a přilne ke své manželce a stanou se jedním tělem.“

Ať už v manželství jste nebo se k němu právě chystáte, pravděpodobně se ztotožníte s názorem, že si svatební den zaslouží mimořádný přístup. Ve všem a se vším. Jak zajistit, aby se svatba povedla? Jak pobavit hosty? A jak všem přítomným zaopatřit nezapomenutelnou vzpomínku na svatební zábavu? Máme pro vás tip – fotokoutky.

Fotokoutek na svatbu

Aby vás i všechny přítomné samotná svatba i zábava po ní bavila, vyzkoušejte naši službu „Fotokoutek na svatbu“. Co všechno taková fotobudka nabízí?Na místě svatby nainstalujeme fotobox, ve kterém se budou moct všichni vaši hosté libovolně fotit.

Výhody fotokoutku

  • Na výběr je mnoho pozadí. Můžete si přinést také své vlastní fotky.
  • Další výhodou fotobudky je možnost získat ihned nafocené fotografie do ruky. Žádné zdlouhavé čekání na dodání fotek po svatbě. Hned se vytisknou, a každý si s sebou odnáší domů svou vybranou.
  • Rekvizity vefotokoutku jsou magnetem pro děti, které se obecně nerady fotí. Díky fotoboxu to ale budou právě děti, které vás k focení nakonec budou přemlouvat.
  • Pomocí rekvizit jako jsou nosy, paruky, čepice, klobouky, škrabošky, balónky nebo legrační nápisy si můžete zvolit vtipnou kompozici celé fotky a při tom se skvěle bavit.
fotokoutek svatba

Až 50% slevy na kombinované balíčky

Navíc nabízíme různý balíčky produktu s kombinací profesionální DJs na vaši akci – svatbu, oslavu, firemní večírek, ples, které se jistě vyplatí využít.

Více o DJs na:

www.sunface.cz
www.djs-nasvatbu.cz
www.djradeksiml.cz

Proč Fotokoutek?

Stále váháte, jakou zábavu zvolit na vaši svatbu? Už nemusíte. S naším Fotokoutkem FunBox se o to rádi postaráme. Zašlete nám svoji nezávaznou poptávku.

Zábavu máme nejen v názvu, ale přeneseme ji i do vašeho velkého dne a postaráme se o to, aby na něj nikdo nezapomněl.

Co ještě nabízíme
Funbox fotokoutek