Fotokoutek

V posledních letech se fotokoutek stává velice oblíbenou zábavou na svatbu či firemní večírek, o čemž svědčí i mé články v blogu. Fotokoutek si můžete pronajmout prakticky na jakýkoliv typ akce. Tato nenucená zábava potěší každého bez rozdílu věku či pohlaví.

Před pár lety jsem měl možnost seznámit se na jednom firemním večírku pro Českou spořitelnu, kde jsem jako DJ působil s člověkem, který jeden takový fotokoutek vlastnil a který měla firma na svoji párty ten večer pronajatý. Tenkrát se mi zalíbil natolik, že jsem se rozhodl si ho také pořídit. Přišlo mi to jako skvělá forma zábavy a jako perfektní doplňková služby k dýdžejingu. Bude tomu již pět let, co se mnou můj Fotokoutek FunBox jezdí po akcích. Fotokoutek se stal neodmyslitelnou součástí firemních večírků a je stále více vyhledáván snoubenci, kteří volí fotokoutek jako jednu z mnoha variant zábav na svatbu.

Já osobně fotokoutek rád svým klientům doporučuji. Nejenže to je příjemná forma zábavy na úrovni, která nikoho neurazí, ale díky vtipným rekvizitám si Vaši hosté při samotném focení užijí i spoustu legrace. Navíc si odnesou pěkný dárek v podobě vytištěné fotografie a budou mít na Vaši párty hezkou vzpomínku.

Fotokoutek FunBox nabízím v kombinaci s DJ vždy za zvýhodněnou cenu. Podívejete se i na revizity a menší povídání.