Fotokoutek je skvělá zábava na jakoukoli akci

Fotokoutek FunBox je skvělá forma zábavy na firemní večírek, event, ples nebo oslavu narozenin. Máme velký výběr pozadí a součástí našeho fotokoutku jsou samozřejmě krásné a vtipné rekvizity. Profesionální a velmi rychlá tiskárna Canon zaručuje, že vytištěnou fotografii budete během pár vteřin držet v ruce.

Fotokoutek je vhodný pro každou věkovou generaci. Pěkná vytištěná fotografie udělá radost nejen dospělým, ale také dětem nebo prarodičům. Výhodou fotokoutku je jeho velice snadná obsluha a manipulace. Zajistíme vám proškolený personál a dopravíme se za vámi kamkoliv po České republice.

Nabízíme kompletní servis

Naše služby zahrnují kompletní servis. Zhotovíme vám cenovou kalkulaci přímo na míru vašim požadavkům.  Zajistíme pro vás vhodné či tématické rekvizity. Fotokoutek dopravíme na místo, sestavíme a po skončení akce zase odvezeme. Součástí fotokoutku je i obsluhující personál, který vám rád vše vysvětlí a po celou dobu vám bude k dispozici. V kombinaci s naším DJ na svatbu, firemní večírek, event nebo narozeninovou oslavu nabízíme Fotokoutek FunBox  za zvýhodněnou cenu.

Rekvizity

K fotokoutku neodmyslitelně patří rekvizity. V naší sbírce naleznete velké množství krásných, vtipných i tématických rekvizit. Díky rekvizitám vznikají úsměvné fotografie a vaši hosté, klienti nebo přátelé si při samotném focení užijí i spoustu legrace. Připravené pro vás máme falešné knírky, paruky, mafiánské klobouky, párty klobouky, námořnické čepice, srandovní brýle, škrabošky, boa, čelenky, vějíře, havajské věnce nebo sukně. Velice oblíbené jsou také naše na zakázku vyráběné cedule s vtipnými vzkazy. Pro děti ( a nejen pro ně 🙂 ) máme připravené plyšáky, pavouky, ještěrky, balonky, korunky, tykadýlka, klaunské nosy, meče a mnoho dalších vtipných věciček.

Funbox fotokoutek - fotogalerie

Fotokoutek FuBox  má za sebou hromadu akcí všeho druhu a na různá témata. Ač máme velké množství rekvizit, tak i přesto stále nakupujeme nové a originální pomůcky, které vám při focení vykouzlí úsměv na tváři. Můžete si samozřejmě přinést i své vlastní rekvizity nebo nám sdělte své požadavky a my zajistíme vhodné rekvizity ušité na míru vaší akci.

Až 50% slevy na kombinované balíčky služeb

Připravili jsme si pro vás kombinované balíčky služeb za velice příznivé ceny. Jestliže si pronajmete fotokoutek FunBox v kombinaci s DJ na svatbu, event, firemní večírek, ples či oslavu, tak se můžete těšit až na 50% slevy.

Více o DJs na:

www.sunface.cz
www.djs-nasvatbu.cz
www.djradeksiml.cz

Proč Fotokoutek?

Fotokoutek FunBox je perfektní forma zábavy na jakoukoli soukromou či veřejnou společenskou akci. Fotobudka potěší každého bez rozdílu věku a dá se použít skutečně všude. Fotokoutek je vhodný na firemní večírek, svatbu, oslavu, ples nebo dětské dny. Naše vtipné rekvizity vám při samotném focení zajistí spoustu zábavy a vy si odnesete krásné a naprosto originální fotografie. Zaručujeme rychlý tisk fotografií.  Fotokoutek disponuje profesionální tiskárnou Canon, která je jedna z nejrychlejších na trhu. Rychlost tisku je 20s/foto.

Co ještě nabízíme
Funbox fotokoutek
Funbox fotokoutek - fotogalerie

Odesílání fotografií

Výhodou fotokoutku je nejen okamžitý tisk fotografií, ale také zasílání fotografií přes média. Po skončení akce vám pošleme celý balíček fotografií + odkaz na galerii na stránkách fotokoutku FunBox. Díky odkazu si můžete stáhnout jen některé vámi vybrané fotografie.

Výběr fotopozadí

Vybírat můžete z velkého množství krásných, vtipných a originálních pozadí. Oblíbená jsou pozadí tématická, například vánoční. Ani filmy nezůstávají pozadu. Chcete-li se ocitnout například na lodi Dartha Vadera, není problém. Nejčastěji používané pozadí je klíčovací. Jednoduše si na obrazovce fotokoutku vyberete pozadí, postavíte se před zelené klíčovací plátno a po vyfotografování počítač automaticky dosadí vámi vybrané pozadí místo zeleného. A originální fotografie je na světě.

Jestliže si přejete pozadí tištěné, tak ani to pro nás není problém. Za příplatek vám v tiskárně zhotovíme pozadí dle vašich požadavků.

Karlín pozadí od fotokoutku

Tématické pozadí

Pokud si nevyberete ani jedno z námi nabízených pozadí, dokážeme vám vytvořit speciální pozadí přímo na míru, třeba i s logem vaší firmy. Rádi Vám zdarma navrhneme a připravíme originální vzhled vašich fotografií. Na fotografie lze umístit různé nápisy, jména, data, firemní slogany, hashtagy, QR kódy apod. To vše s naším fotokoutkem FunBox dokážeme.

Šablony na fotky

Fotografie, které vám fotokoutek Funbox vyfotí, se dají organizovat do různých šablon. Možností je velmi mnoho, ty nejčastější najdete v ukázkách níže. Na šabloně můžete mít klasicky jen jednu fotku, ale lze na ni umístit například i dvě.

Pokud si nevyberete z námi nabízených šablon, rádi vám navrhneme individuální šablonu s originálním vzhledem dle typu vaší akce. Můžete nám samozřejmě zaslat i váš vlastní návrh.

Formát a rychlost tisku

Nejčastější formát tisku je 10x15cm, ale fotokoutek Funbox umí tisknout několik druhů formátů fotografií. Máme velice rychlou tiskárnu. Rychlost tisku je 20s/foto, tudíž budou vaši hosté ušetřeni dlouhého a nudného čekání. Samozřejmě, pokud se bude fotit větší skupina, tak ani ta seberychlejší tiskárna nedokáže při velkém počtu lidí zázraky 🙂

Pokud máte ještě nějaký dotaz či prosbu, neváhejte se na nás obrátit.  Uděláme vše pro to, abychom uspokojili vaše individuální požadavky.

Funbox fotokoutek - fotogalerie