Fotokoutek je skvělá zábava na jakoukoli akci

Smích je kořením života. Mark Twain řekl, že smích je jedinou opravdovou zbraní lidstva. Oblíbený český herec Jan Werich jednou napsal: „Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Se svojí láskou k legraci šel dokonce tak daleko, že prohlásil: „Smích chytré lidi léčí a jen blbce uráží.“ A Immanuel Kant, proslulý německý filozof zase pravdivě poznamenal: „Proti trampotám života dal Bůh člověku tři věci – naději, spánek a smích.“ Proč je smích tak důležitý? A jak vám může náš fotokoutek pomoct, aby se všichni hosté při jakékoli vaší události bavili a smáli?

fotokoutek

Vliv smíchu na tělo

O tom, že smích pozitivně působí na fyziologii i psychiku našeho těla není pochyb. Vědci například zjistili, že smích a radost snižují hladinu takzvaných stresových hormonů. Adrenalin se může snížit až o devadesát procent, kortizol o třicet devět procent a dopamin o třicet osm procent. Lékaři také potvrzují, že smích zlepšuje krevní oběh, prospívá imunitnímu systému a účinně působí proti depresím a úzkosti. Například podle výzkumu Kalifornské univerzity se po zhlédnutí vtipného videa zvýšila hladina takzvaného hormonu štěstí – endorfinu, u testovaných osob až o dvacet sedm procent.

Smích je nakažlivý

Smích je také vysoce nakažlivý. Pozitivní vliv smíchu na druhé se projevuje nejen doma, ale i na pracovišti nebo při jakémkoli společenském setkání, jako jsou plesy, svatby, rodinné oslavy, firemní eventy a podobně. Vědci prokázali, že v přítomnosti druhých lidí je třikrát vyšší pravděpodobnost, že se začneme smát, než když jsme pouze sami. Studie Oxfordské univerzity pak prokázala, že alespoň patnácti minutový smích ve společnosti druhých lidí zvyšuje práh bolesti o deset procent. Smích je tedy i lékem proti bolesti. Jak může naše služba „Fotokoutek svatba“ přispět k dobré náladě i na vašem setkání?

Funbox fotokoutek - fotogalerie

Fotokoutky pro všechno

Naše fotokoutky můžete využít pro jakoukoli společenskou událost, a to jak veřejnou nebo čistě rodinnou. Služba „Fotokoutek na ples“ se skvěle hodí jako doplněk zábavy na maturitní i městské plesy, na firemní eventy, na oslavy čehokoli v rámci rodiny nebo firmy, nebo pro zábavní odpoledne na svatbě. Nudit se nikdo nebude.

Jak taková fotobudka funguje? Jednoduše. Naše fotobudky přivezeme na místo, které si sami určíte. Součástí vybavení je profesionální fotoaparát, pozadí a rekvizity pro nejstarší i nejmladší. K dispozici je i kvalitní tiskárna pro okamžitý tisk fotografií.

Až 50% slevy na kombinované balíčky služeb

Připravili jsme si pro vás kombinované balíčky služeb za velice příznivé ceny. Jestliže si pronajmete fotokoutek FunBox v kombinaci s DJ na svatbu, event, firemní večírek, ples či oslavu, tak se můžete těšit až na 50% slevy.

Více o DJs na:

www.sunface.cz
www.djs-nasvatbu.cz
www.djradeksiml.cz

Proč to zkusit ?

Jak takový fotokoutek funguje? Jaké má přednosti a výhody? Proč stojí za to, aby byl součástí vaší oslavy? Tady jsou jen některé z jeho kladů:

  • Velké množství pozadí – jako pozadí si můžete vybrat z mnoha nahraných šablon. Jedná se o světoznámé a oblíbené snímky. Pozadí ale můžeme nastavit i z jakékoli vaší fotografie. Jednotlivá pozadí se dají okamžitě měnit podle toho, kdo se zrovna přišel do fotobudky
  • Vyfotit se může každý fotokoutek je určený pro úplně každého návštěvníka vaší oslavy. Přijít může každý. Na každého se dostane. Lze například vyfotit vzkaz pro novomanžele,nebo ve skupině dvou či více lidí vytvořit společnou bláznivou fotku.
  • Vyberte si rekvizity – od legračních brýlí, škrabošek, boa, čelenek a tykadélek až po balónky, vtipné nápisy, srdce, klobouky nebo paruky. To vše vám bude v našem fotokoutku plně k dispozici.
  • Zabavte ty nejmenší – děti se obvykle nerady fotografují. Naše fotobudka je jistě nadchne a zabaví natolik, že to budou nakonec ony, kdo vás budou prosit, abyste je vyfotili. Díky rekvizitám pro nejmenší mohou děti vytvořit ulítlé a bláznivé fotky.
  • Fotky ihned v ruce – jednou z nejvíce ceněných služeb fotokoutků je možnost mít fotografie ihned v ruce. Díky profesionální tiskárně tak na fotky nemusíte čekat týdny po vašem setkání. Vezmete si je okamžitě. Hned, jak se vyfotíte.
Co ještě nabízíme
Funbox fotokoutek