Člověk, který se směje, je jako baterka, která se nabíjí“, řekl pravdivě český bavič Miroslav Horníček. Slavný francouzský spisovatel Jean-Baptiste Poquelin, známý jako Moliér, o potřebě smát se řekl: „Radši mě bijte, ale nechte mě se smát.“ A sama Bible k nutnosti se radovat, poznamenala: „Radostné srdce je dobrý lék, ale zdrcený duch bere člověku sílu.“

Pokud jste se rozhodli využít služeb fotokoutku, měli byste se dobře seznámit se všemi dostupnými rekvizitami, které při focení můžete využít. Jednou z nejvíce oblíbených jsou hlášky do fotokoutku. O jaké hlášky jde? A při jakých příležitostech je uživatelé fotokoutku používají nejčastěji?

Široké spektrum využití

Hlášky do fotokoutku se dají použít při jakékoli situaci, kdy se setká větší množství lidí. Nejčastěji jsou používány na svatbách a rodinných oslavách. Hlášky se ale dají dobře využít i při firemním eventu, školení nebo maturitním nebo absolventském plesu. Omezení pro jejich použití prakticky neexistuje.

Cedule fotokoutek

Hlášky

Pro to, abyste zvolili tu nejvtipnější hlášku, je dobré se s jejich obsahem seznámit. Jaké hlášky do fotokoutku najdete u nás? Samozřejmě je nebudeme vypisovat všechny, ale ukážeme vám seznam třiceti nejvíce vytížených. Schválně přemýšlejte, při jakém setkání by se ta či ona hláška uplatnila nejvíce.

 1. Drž to pořádně!
 2. Chcete mě?
 3. Co je to tady za hnusnou máničku?
 4. Všechno popřu!
 5. S Tebou mě baví svět
 6. Jak se tohle stalo?
 7. Co to má jako bejt?
 8. Game Over.
 9. Co to má jako bejt?
 10. Neboj!
 1. Teď velím já!
 2. Tu fotku smaž!
 3. Zítra nepiju!
 4. Nafrněná!
 5. Nejlepší tchýně
 6. Pražák!
 7. Jen přes mou mrtvolu
 8. Kamikadze
 9. Kdo to platí?
 10. Líbáš jako bůh.
 1. Máte štěstí, že jdu zrovna kolem.
 2. Co si nepamatuju, to se nestalo.
 3. Dala jsem mu srdce.
 4. Dancing Queen
 5. Ano, maminko!
 6. James Bond!
 7. Boží pár
 8. Jsi šťastnej? No, musím.
 9. Byl jsem toho svědkem.
 10. Hlavně slušně!