Jedno starověké biblické přísloví říká: „Všechny dny ztrápeného jsou špatné; ale komu je dobře u srdce, má ustavičně hostinu.“ Vnitřní rozpoložení člověka zásadně ovlivňuje jeho náladu ze všeho, co prožívá. Jedním ze dnů, které by měly být jedině radostné, je svatba. Chystáte-li svatbu, co se dá udělat pro její hladký, ale především radostný průběh?

Jednou z důležitých věcí je umění zachytit krásné vzpomínky. Latinský básník Marcus Valerius Martialis žijící ve starověké Hispánii napsal: „Život ve vzpomínce znamená žít dvakrát.“ Jak vzpomínky zachytit co nejlépe? Řešením může být naše služba Instax na svatbu fotokoutek. Jak to celé funguje? Jaké jsou výhody takové služby?

Instax na svatbu

Spojte dva odvěké rivaly

Pokud jde o zachycování radostné svatební nálady a společné focení svatebních hostů, odjakživa spolu soupeřily klasické profesionální fotokoutky a spolu s klasickým polaroidovým fotoaparátem. Polaroid dokázal nabídnout oblíbené fotografie s retro nádechem a milovaným čtvercovým formátem fotografie. Kvalita fotografií ale někdy nedosahovala potřebné kvality.

Naproti tomu profesionální fotokoutek disponoval kvalitním fotoaparátem a tím i kvalitními výstupními fotografiemi. Výhodou fotokoutku také bylo velké množství pozadí, které jste si na fotografie mohli zvolit.

Jak zajistit, aby se vlk nažral a koza zůstala celá? Pokud prostě máte slabost pro retro polaroidové fotky, a přitom byste chtěli vyzkoušet profesionální služby fotokoutku, řešením je spojit dva rivaly v týmové spoluhráče. A to služba Instax na svatbu fotokoutek přináší.

Typy Instaxu

Abyste byli spokojení s výslednými fotografiemi, musíte si nejprve vybrat z toho správného typu Instaxu. Jaké typy jsou k dispozici a jaké jsou jejich hlavní výhody? Pro snazší rozhodnutí vám přinášíme stručný přehled.

  • Instax mini – jedná se o nejmenšího člena rodiny Instax. Díky jeho kompaktní velikosti ho můžete snadno přenést na jakékoli místo na svatbě, případně ho vzít i na svatební cestu. Stejně tak ho můžete okamžitě přinést i do profesionálního fotokoutku s připraveným pozadím. Jeho výhodou/nevýhodou je malý formát výsledných fotografií. Každý obrázek může mít velikost jen 62×46 milimetrů. Na romantické minialbum nebo do peněženky to však bohatě postačí.
  • Instax Square – nejběžnější typ Instaxu je oblíbený tvůrce „squerových“ neboli čtvercových fotografií. Pořizuje je ve velikosti 62×62 milimetrů. S tímto typem je možné pořídit i selfie fotografie.
  • InstaxWide 300 – největší z rodiny Instaxových. Dělá mu dobře, když je k dispozici na jednom místě po celou dobu konání svatební oslavy. Jeho největším kladem je schopnost vytvářet opravdu velké fotografie lidí. Konkrétně jde o formát 99×62 milimetrů. Vyfotí tak i větší skupiny hostů.
  • Instax Mini Link – sestřenicí výše zmiňovaných Instaxů je miniaturní fotografie Instax Mini Link. Sice tiskne fotografie jen ve velikosti mini (62×46 milimetrů), ale každý uživatel má možnost zkontrolovat si výslednou fotografii ještě před tím, než se pošle do tiskárny.
Instax na svatbu
rekvizity

Pozadí a rekvizity

Součástí profesionálně vybaveného fotokoutku je pozadí, které si sami zvolíte. Pomocí klíčování máte neomezenou možnost, jak si zvolit mnoho známých i neznámých motivů.

Pokud si naši službu Instax na svatbu fotokoutek vyberete, předem se můžeme domluvit na zapůjčení kostýmů a různých rekvizit. Fantazii se meze nekladou. Plníme i ta nejodvážnější a nejneobvyklejší přání. Díky tomu se z obyčejného svatebního focení stává veselý a někdy i bláznivý zážitek. K rekvizitám, které můžete vám rádi zapůjčíme, patří různé druhy škrabošek, klobouků, paruk, vtipných brýlí, čelenek, balónků, tykadélek nebo klaunských nosů.