Rozpočet je něco, bez čeho se vaše svatba neobejde. Od něj se vše odvíjí. Není proto divu, že ženich s nevěstou se snaží ušetřit každou korunu a vyřazovat nepodstatné věci, bez kterých si svůj den i tak užijí. Posledním trendem v úsporách je například výměna DJ za playlist na notebooku nebo výměna profesionálního fotografa za Instax.

Instax versus profi fotograf na svatbě

Na první pohled skvělé a úsporné řešení, které zabije dvě mouchy jednou ranou. Fotografie budou hned a budou téměř zadarmo. Pokud si ale náklady propočítáte důkladně a porovnáte s konečným výsledkem, zjistíte, že zas taková výhra to ve finále není.

Instax

Instax versus profi fotograf na svatbě

Instax je přístroj, který něco stojí. Jeho cena se pohybuje kolem 3 tisíc korun. Což není zas tak malá investice. Nicméně mnohem větší investice jsou náplně do něj, ze kterých se fotografie tisknout. Kolik jich nakoupit? Radši více než méně. Několik prvních fotek se stejně nepovede. A už jste v tom alespoň za 7 tisíc. No a kdo bude fotit. To je další věc. Nehledě na to, že s pokročilou večerní hodinou budou fotografie ubývat na kvalitě, a i na kvantitě. Takové fotografie za rámeček nepůjdou, ani z nich nevytvoříte svatební knihu či oblíbený kalendář na Vánoce pro babičku a dědu. Profesionální fotograf si umí pohrát se světlem, a hlavně i s fotoshopem. Dokáže používat různé filtry a zachytí tak vaše jedinečné okamžiky do dokonalých obrázků.

Léčba fotokoutkem

Pokud si přejte fotografie ihned a například do svatební knihy, není lepší volbou než fotokoutek. Profesionální koutek s obsluhou vám zajistí dokonalé, vtipné a nezapomenutelné fotografie ihned. I tato investice je pořád lepší, než ta do Instaxu a svépomocí.

Svatební fotograf je stejně důležitou a klíčovou postavou jako DJ nebo kapela na svatbě. Jsou to osoby a jejich služby, které nelze zaměnit, pokud chcete dostat kvalitní výsledek. Fotografie z vaší svatby jsou vzpomínkou, která si kvalitu zajisté zaslouží.

Sledujte nás na Fcb

Další články najdete zde: