Jak vybrat pozadí do fotokoutku

Při plánování svatby jistě také přemýšlíte, jakou zábavu pro hosty připravit. K jednomu z nejoblíbenějších a čím dál častěji využívanějších je profesionální fotokoutek. Nejen že se hosté zabaví, ale ještě si odnesou milou vzpomínku. Jak takový fotokoutek ale správně nastavit? Jaké rekvizity správně zvolit?  A věděli jste například, že u svého fotokoutku je možnost vybrat jaké chcete pozadí? Ano, i takovou službu nabízí. Výběr správného pozadí vašich fotografií jim dodá tu správnou atmosféru a elegantnost.

jak vybrat pozadí do fotokoutkuVýhody

Výhodou je, že fotografie z fotokoutku nejsou jen formátově stejně veliké jako klasické fotografie, ale tisknou se okamžitě, tudíž výsledek vidíte ihned. Fotokoutek vám může nabídnout i službu sdílení fotografií, a to jak na sociálních sítích, tak i na sdíleném disku, kam budete mít přístup.

Důležité je si uvědomit, že pozadí nemusí být jen jednobarevné. To je základ. V podstatě, si můžete vymyslet téměř jakékoli pozadí, nebo minimálně vybrat ze široké škály, kterou tato služba nabízí. Jestliže budete volit jednoduchost a eleganci, v podstatě jednobarevností nic nezkazíte, ale vždy můžete mít doplňující originální prvek, jako je například rámeček. Vzhledem k tomu, že se čím dál častěji pořádají tematické svatby, může být pozadí vašich fotografií z fotokoutku laděné právě do tématu. Například pokud máte svatbu v cestovatelském duchu, přidá se do pozadí mapa apod. K pozadí je možné samozřejmě vyladit i různé rekvizity.

Jak vybrat pozadí do fotokoutku

Modré pozadí evokující hladinu moře

Tematická nemusí být svatba, ale i večerní party. I tomu lze přizpůsobit pozadí fotokoutku a jeho rekvizity. Fantazii se zde meze nekladou. Určitě doporučujeme konzultaci a vyzkoušení několika fotografií. Také se můžete rozhodnout pro umístění iniciálu nebo data svatby. Spolu s profesionálním fotokoutkem obdržíte i konzultaci, proto se nebojte zeptat na veškeré podrobnosti.

Ukázka pozadí na focení

Ukázka pozadí na focení

Pokud stále váháte, nad fotokoutkem nebo nad pozadím, které zvolit pro svoje fotografie, inspirací vám mohou být již realizované svatby a večírky, které naleznete vždy v galeriích.

 

Sledujte nás na Pinterest

Další články najdete zde:

Jak vyrobit fotokoutek?

Více článků na našem blogu 

Volba fotokoutku, je lepší profi nebo domácí?

Rady pro začáteční fotografy

Galerie pozadí

Jak vyrobit fotokoutek

Cedule výráběný na zakázku

Co je zelené klíčovací plátno

Fotokoutek nebo polaroid

Jak vyrobit pozadí do fotokoutku

Rekvizity do fotokoutku 

Volba fotokoutku, je lepší profi nebo domácí?