Svatba patří mezi nejkrásnější a nejdůležitější dny v životě. Však se také neženíme nebo nevdáváme každý měsíc. Co udělat pro věrohodné a originální zachycení svatební atmosféry? Tradičním řešením je objednání fotografa na svatební párty. Co ale vyzkoušet něco zcela netradičního, výjimečného a hlavně nezapomenutelného? Vyzkoušeli jste už fotokoutek? Jak vybrat správný fotokoutek na svatbu? Jaké jsou jeho výhody?

Jak vybrat správný fotokoutek na svatbu

O co jde

Na předem vybraném místě bude umístěna fotobudka spolu s pozadím, kde se budou moct kdykoli fotit nejen novomanželé, ale i kdokoli z hostů. Součástí profesionálního fotokoutku je výběr z 50 volitelných pozadí přesně podle momentální nálady a vkusu. Jako pozadí pro focení si můžete vybrat i vlastní fotografie.

Zároveň si můžete předem zamluvit zapůjčení kostýmů a rekvizit ideální pro netradiční focení. Mezi takové rekvizity patří paruky, legrační brýle, různé druhy klobouků, čelenky, škrabošky nebo boa. Pro malé děti jsou připravena tykadélka, plyšáci, balonky, klaunské nosy nebo pavouci.

Jak vybrat správný fotokoutek na svatbu

Součástí fotokoutku je i kvalitní tiskárna, která okamžitě vytiskne fotografie, které jste právě pořídili. Díky tomu budou mít všichni hosté památku na focení okamžitě v ruce a nebudou muset čekat, až se k nim některá fotka dostane týdny nebo měsíce po svatbě.

Jaké jsou výhody

Velkou výhodou svatebního fotokoutku je možnost focení po celou dobu, kdy budete chtít. Svatební párty získá úplně jiný rozměr. Kompozici a nápady si budete vytvářet sami a budete je moct různě kombinovat a bavit se u toho.

Dalším kladem je snadná obslužnost fotokoutku. Vše vám bude vysvětleno na začátku, ale protože jde o opravdu jednoduché ovládání, zvládnou se vyfotit i malí nebo letití návštěvníci vaší svatební párty. Vyškolený odborník vám samozřejmě bude po ruce po celou dobu pronájmu fotokoutku.

Příjemnou změnou je již zmiňovaný okamžitý tisk fotografií. Standardně se tiskne ve formátu 10*15 centimetrů, ale budete-li mít jiné atypické přání, nebude problém ho splnit.

Jak vybrat správný fotokoutek na svatbu

 

Fotokoutek na svatbu lze objednat zde: