Jak vyrobit fotokoutek

 Už starověký král Šalomoun napsal: „Raduj se s manželkou svého mládí.“ Svatba je výjimečná událost. A bez radosti žít nejde. Proto je nutné uchovávat pozitivní události života ve vzpomínkách co nejdéle. Pomoci vám k tomu může fotokoutek. A nemusí jít jen o svatební oslavu. Pro co všechno se fotokoutek hodí? Jak vyrobit fotokoutek? Co vše by měl obsahovat?

Uchovejte výjimečnosti života

Většina z nás se potřebuje smát. Při smíchu se v lidském těle vytváří dva hormony. Jedním z nich je serotonin neboli hormon dobrého pocitu. Druhým je endorfin přezdívaný jako hormon štěstí. Události, při kterých se rádi smějeme, přirozeně vyhledáváme.

Může jít o rodinnou sešlost, oslavu nebo již zmiňovanou svatbu. Nebo se můžete potkat se spolužáky ze základky. Pravidelná setkání, takzvané eventy, pořádá i většina středních a velkých firem a společností. Všechna taková setkání přináší spontánní situace naplněné radostí. Pro zachycení a uchování vzpomínek tohoto typu je ideálním řešení umístění fotokoutku na místo, kde se akce koná.

Fotokoutek Polaroid

Fotokoutek Polaroid

Kde fotokoutek vzít ?

Jak fotokoutek vyrobit? Samozřejmě můžete improvizovat a pokusit se ho sestavit sami. Nevýhodou je, že to zabere spoustu času, který byste mohli věnovat jiným věcem spojeným s připravovanou událostí. Zároveň hrozí nebezpečí, že zapomenete na nějaké komponenty, něco se rozbije a vy už nebudete schopni při vlastní akci situaci řešit. Přijdete o možnost zachycení zážitků, navíc se vám pokazí nálada.

Abyste tomu předešli, je lepší obrátit se na profesionály. Mají dlouholeté zkušenosti s provozováním fotokoutků. Vědí, na co se dopředu připravit. Mají vyškolené specialisty, kteří budou na vašem setkání nonstop k dispozici pro případ potřeby.

Co by nemělo chybět

Co by rozhodně nemělo chybět ve fotokoutku? Klíčové je, o jakou událost jde. Půjde o svatbu? Půjde o rodinnou oslavu nebo setkání dětí? Půjde o firemní event? Půjde o maturitní ples? Každá událost vyžaduje konkrétní specifické rekvizity. Může jít o paruky, cedule s hláškami, párty klobouky, brýle, boa, škrabošky, plyšíky, kníry, balónky a podobně.

Samozřejmě nesmí chybět fotoaparát, pozadí a blesky. To pro vás zajistí náš připravený fotokoutek. Díky fotobudce se budete moct vyfotiti sami, sami si zvolit pozadí a dokonce si sami ihned odnést vytištěné fotografie. Otázka „Jak vyrobit fotokoutek?“ vás už nemusí trápit.

Kde fotokoutek objednat? Více ZDE:

Více článků o Fotokoutek Funbox ZDE: