Jak vyrobit fotokoutek

 Už starověký král Šalomoun napsal: „Raduj se s manželkou svého mládí.“ Svatba je výjimečná událost. A bez radosti žít nejde. Proto je nutné uchovávat pozitivní události života ve vzpomínkách co nejdéle. Pomoci vám k tomu může fotokoutek. A nemusí jít jen o svatební oslavu. Pro co všechno se fotokoutek hodí? Jak vyrobit fotokoutek? Co vše by měl obsahovat?

Uchovejte výjimečnosti života

Většina z nás se potřebuje smát. Při smíchu se v lidském těle vytváří dva hormony. Jedním z nich je serotonin neboli hormon dobrého pocitu. Druhým je endorfin přezdívaný jako hormon štěstí. Události, při kterých se rádi smějeme, přirozeně vyhledáváme.

Může jít o rodinnou sešlost, oslavu nebo již zmiňovanou svatbu. Nebo se můžete potkat se spolužáky ze základky. Pravidelná setkání, takzvané eventy, pořádá i většina středních a velkých firem a společností. Všechna taková setkání přináší spontánní situace naplněné radostí. Pro zachycení a uchování vzpomínek tohoto typu je ideálním řešení umístění fotokoutku na místo, kde se akce koná.

Fotokoutek Polaroid

Fotokoutek Polaroid

Kde fotokoutek vzít ?

Jak fotokoutek vyrobit? Samozřejmě můžete improvizovat a pokusit se ho sestavit sami. Nevýhodou je, že to zabere spoustu času, který byste mohli věnovat jiným věcem spojeným s připravovanou událostí. Zároveň hrozí nebezpečí, že zapomenete na nějaké komponenty, něco se rozbije a vy už nebudete schopni při vlastní akci situaci řešit. Přijdete o možnost zachycení zážitků, navíc se vám pokazí nálada.

Abyste tomu předešli, je lepší obrátit se na profesionály. Mají dlouholeté zkušenosti s provozováním fotokoutků. Vědí, na co se dopředu připravit. Mají vyškolené specialisty, kteří budou na vašem setkání nonstop k dispozici pro případ potřeby.

Co by nemělo chybět

Co by rozhodně nemělo chybět ve fotokoutku? Klíčové je, o jakou událost jde. Půjde o svatbu? Půjde o rodinnou oslavu nebo setkání dětí? Půjde o firemní event? Půjde o maturitní ples? Každá událost vyžaduje konkrétní specifické rekvizity. Může jít o paruky, cedule s hláškami, párty klobouky, brýle, boa, škrabošky, plyšíky, kníry, balónky a podobně, které naleznete v každém party obchodě .

Samozřejmě nesmí chybět fotoaparát, pozadí a blesky. To pro vás zajistí náš připravený fotokoutek. Díky fotobudce se budete moct vyfotiti sami, sami si zvolit pozadí a dokonce si sami ihned odnést vytištěné fotografie. Otázka „Jak vyrobit fotokoutek?“ vás už nemusí trápit.

Jak vyrobit fotokoutek?

Více článků na našem blogu 

Volba fotokoutku, je lepší profi nebo domácí?

Rady pro začáteční fotografy

Galerie pozadí

Jak vyrobit fotokoutek

Cedule výráběný na zakázku

Co je zelené klíčovací plátno

Fotokoutek nebo polaroid

Jak vyrobit pozadí do fotokoutku

Rekvizity do fotokoutku 

Volba fotokoutku, je lepší profi nebo domácí?