Známý americký spisovatel Mark Twain výstižně řekl: „Lidstvo má jen jednu opravdu účinnou zbraň – je jí smích.“ Skotský lékař a spisovatel Archibald Joseph Cronin vtipně napsal: „Úsměv je levnější než elektřina a dává více světla.“ A biblický Šalomoun nadčasově dodal: „Radostné srdce je dobrý lék, ale zdrcený duch bere člověku sílu.“ Potřeba smát se je s člověkem spojena odjakživa.

Zimní období s sebou přináší méně denního světla, ale za to více příležitostí se potkávat s blízkými, kolegy, rodinou i přáteli. A právě to jsou situace, při kterých smích hraje zásadní roli. Jak vám při těchto příležitostech může skvěle posloužit fotokoutek? A kam všude si ho můžete objednat?

Kam všude můžete objednat fotokoutek
Kam všude můžete objednat fotokoutek
Kam všude můžete objednat fotokoutek

Firemní večírek

S příchodem konce roku nastává čas firemních večírků a akcí. Právě tady může umístění fotokoutku sehrát zásadní roli pro netradiční zábavu. Co všechno se dá s fotobudkou vymyslet na vašem firemním setkání?

Feedback pro vedení

Jedním z osvědčených tipů je společná firemní výzva: Feedback pro firemní vedení. Ve fotokoutku se mohou jednotliví zaměstnanci vyfotit buď jako jednotlivci nebo jako menší skupiny. Zvolená kompozice fotografie pak může být nenásilnou zpětnou vazbou pro šéfy. Ideálním pomocníkem k tomu mohou být především vtipné cedule. Mezi ty, kterými můžete promlouvat ke svým nadřízeným, patří například tyto:

  • Dneska nespím!
  • Game over.
  • Já nic, to on!
  • Je to kampaň.
  • Je to rebel.
  • Jen přes mou mrtvolu.
  • Jsem tu omylem.
  • Všichni jsme pozitivní.

Tip:Profesionální fotokoutek vyrobí vtipné hlášky, pro vaší firemní akci, na míru. Nebojte se přijít se svým vlastním nápadem.

Rozlučka s kolegou/kolegyní

Další možností, jak pojmout firemní večírek, je rozlučka s odcházejícím kolegou nebo kolegyní. Při samotném focení si můžete vybrat pozadí ve fotokoutku buď z našich šablon, nebo můžete přinést fotku svého kolegy a kolegyně. S touto fotkou za zády se pak dají nafotit veselá i dojemná loučení. A stejně jako u firemního večírku, i tady se dají použít rekvizity nebo vtipné hlášky.

Svatba

Nejčastější událostí, při které se fotokoutek využívá, jsou svatby. Právě na nich jde o radost a dobrou náladu nejvíce. Fotobudka se dá využít pro celé svatební odpoledne až do večera. I tady se dají výsledné snímky využít jako vzkaz pro novomanžele.

Tip: Vymyslete knihu fotografických vzkazů pro ženicha a nevěstu. Požádejte, aby se někdo postaral o vlepení všech fotografií z fotokoutku do speciálního fotoalba pro novomanžele. Půjde o vtipnou vzpomínku na přátele i rodinu.

Kam všude můžete objednat fotokoutek
Kam všude můžete objednat fotokoutek

Rodinná oslava

Další vhodnou událostí vhodnou pro použití fotokoutku, jsou rodinné oslavy a setkání. Proč může být skvělým nápadem to vyzkoušet? Tady je několik důvodů:

Zábava pro všechny věkové kategorie

Fotokoutek přináší univerzální zábavu pro všechny generace. Od dětí, které si užijí bláznivé rekvizity, po babičky a dědečky, kteří se rádi podělí o úsměv a objetí s vnoučaty na rodinných fotografiích. Je to aktivita, která rodinu spojuje a vytváří společné vzpomínky.

Okamžitě vytištěné fotografie

Jedním z hlavních lákadel fotokoutku je okamžitý tisk fotek. Všichni hosté si mohou ihned odnést své fotografie jako skvělý suvenýr z oslavy. To je nejenom skvělý způsob, jak sdílet okamžité radosti, ale také přidává do rodinné oslavy interaktivní prvek překvapení.

Zachycení přirozených chvil

Fotobudka často zachytí přirozené a neformální momenty, které by možná při tradičních fotografiích unikly. Všichni rodinní příslušníci při tom mohou použít širokou škálu zábavných rekvizit a doplňků. Vyfotit se můžete nejen se svými oblíbenci, ale i s těmi, se kterými ještě na žádné fotografii nejste.

Tip: Oblečte například babičku, dědečka a vnoučata do stylových klobouků, paruk nebo škrabošek. Dejte si na nos jako rodina klaunské nosy. Nechte fotokoutek vyzdobit unikátními balónky. Požádejte o výrobu rekvizit na přání přímo pro vaši rodinu. Rodina je jen jedna. Stojí za to do ní investovat.

Kam všude můžete objednat fotokoutek