Funbox fotokoutek

Náš profesionální fotokoutek FunBox je skvělá zábava i vzpomínka. Vyfotografování a vytištění fotografie zabere jen pár minut, Vaši hosté se skvěle zabaví a z párty si odnesou originální dárek a krásnou vzpomínku.

Velkou výhodou našeho fotokoutku je rychlý tisk fotografií a velice snadná obsluha a manipulace. Zajistíme Vám personál, který Vám vše rád vysvětlí a zbytek je už na Vás.

Tématické oslavy

Součástí fotokoutku jsou samozřejmě vtipné i tématické rekvizity, takže si každý z návštěvníků u samotného focení užije i spoustu legrace, to Vám garantujeme.

Fotokoutek FunBox má za sebou již mnoho akcí a večírků na různá témata. Rekvizity jsme připravovali např.na téma Casino, Svatba, 100 let výročí ČSR, 60.léta, Cesta kolem světa, Čertovský párty ples, Haloween, Vánoce a Silvestr, Mikuláš, Námořnická párty, Havajská párty, Gangster párty. Samozřejmě jsme vybaveni i na dětské narozeninové oslavy.

Rekvizity

Jako rekvizity pro Vás máme připravené falešné knírky, paruky, mafiánské klobouky, párty klobouky, námořnické čepice, srandovní brýle, škrabošky, boa, čelenky, vějíře, havajské věnce a sukně, cedule s vtipnými vzkazy, pro děti máme plyšáky, pavouky, ještěrky, balonky, korunky, tykadýlka, klaunské nosy a mnoho dalšího.

Funbox fotokoutek

Fotokoutek je způsob jak nenuceně a přitom efektivně pobavit všechny přítomnné, všech věkových kategorií, od těch nejmladších až po ty nejstarší, na plese, večírku, svatbě či oslavě narozenin. Připravte pro hosty originální zábavu, na kterou budete všichni s radostí vzpomínat a navíc si odnesete plno bláznivých a vtipných fotografií.

Až 50% slevy na kombinované balíčky

Navíc nabízíme různý balíčky produktu s kombinací profesionální DJs na vaši akci – svatbu, oslavu, firemní večírek, ples, které se jistě vyplatí využít.

Více o DJs na:

Proč Fotokoutek?

Perfektně se hodí na společenské akce, firemní večírky, svatby, plesy, a všude tam, kde chcete své hosty či klienty pobavit. Hodí se pro všechny věkové kategorie, je vhodný jak pro děti, tak pro starší generace díky jeho velice snadné obsluze a manipulaci a navíc každý bude mít krásnou vzpomínku na bezvadnou párty.

Funbox fotokoutek