Rozhodli jste se uspořádat vaši svatbu na podzim? Krásně spadané listí, jedinečné barvy, a ještě teplé dny v duchu babího léta. To je to, co vám podzim nabízí. Do těchto krásný teplých tónů se bude svatba ladit jedna radost. My u toho můžeme být s vámi a s naším skvělým Fotokoutkem FunBox. Jsme schopni sladit Fotokoutek FunBox do podzimních barev, takže dokonale zapadne do celkového konceptu podzimní svatby.

A co vše vám Fotokoutek FunBox je schopný zajistit?

V podstatě cokoli, co si zamanete, můžete mít. Celý fotokoutek lze sladit do podzimních tónů, aby dokonale ladil k vaší svatbě. Výhodou Fotokoutku FunBox je to, že disponuje širokou škálou pozadí, motivů a různých doplňků, které si můžete libovolně navolit a sjednotit tematicky. Takže v momentě můžou vaše fotky z Fotokoutku FunBox vypadat jako z krásného podzimního lesa.

V ceně od nás máte i spoustu rekvizit, díky kterým vaše fotografie budou vtipné a originální. V balíčku najdete různé paruky, klobouky, brýle nebo také oblíbené myšlenkové bubliny. Pokud budete mít speciální přání, které ve svém fotokoutku chcete, není pro nás problém zajistit rekvizity dle vašich představ. Velikou výhodou je opravdu variabilita a nekonečná škála možností.

Všechny fotografie se tisknou ve vysoké kvalitě a formátu standardní fotografie, tudíž si hosté odnesou opravdu hodnotnou památku na takto krásný den. Rychlost tisku je také velikou výhodou, nemusíte zdlouhavě čekat, než se fotografie vyvolá. Všechny snímky budete mít uložené i externě, tudíž se k nim můžete vrátit kdykoli budete potřebovat a v neposlední řadě je můžete ihned sdílet na sociálních sítích.

Fotokoutek Polaroid

Fotokoutek Polaroid

Přesvědčili jsme vás, že Fotokoutek FunBox je pro vaši podzimní svatbu tou nejlepší volbou pro zábavu? Věříme, že ano. Neváhejte nás kontaktovat a zjistíte, že každé vaše přání je splnitelné. Jsme mobilní, váš fotokoutek dovezeme kamkoli a postaráme se i o jeho profesionální obsluhu. Užijte si svatbu plnou zábavy s Fotokoutkem FunBox v podzimních tónech.

Sledujte nás na Pinterest

Další články o fotokoutku naleznete zde: