Rekvizity do fotokoutku

Pokud hledáte vhodnou zábavu na firemní večírek, svatbu či narozeniny, FotokoutekFunBox je tou nejlepší volbou. Díky maximální variabilitě, různorodým rekvizitám do fotokoutku a snadné obsluze, vytvoří skvělou zábavu a nezapomenutelný zážitek v podobě okamžitě vytištěných fotografií.

A co víc, vybírat si můžete z široké šály rekvizit – paruk, cedulí, klobouků, převleků. Náš Fotokoutek FunBox disponuje vším, co si zamanete.

Rekvizity do fotokoutku
Rekvizity do fotokoutku

Jaké různé rekvizity v našem fotokoutku naleznete?

Jedním slovem různorodé. Důležité je, že umíme přizpůsobit všechny rekvizity vašim potřebám dle stylu svatby, narozenin či firemní party.

Cedule

Velmi oblíbenými rekvizitami do fotokoutku jsou cedule. Můžou mít několik podob jako jsou například nápovědné bubliny, vtipné slogany nebo nápisy. Fantazii se meze nekladou. Další možností jsou tematicky orientované cedule, hlášky z filmů, nebo oblíbené vtipy.

Paruky, klobouky, čelenky

Zábavné a barevné paruky udělají vaše fotografie z fotokoutku nezapomenutelnými. Patří k oblíbeným rekvizitám, které lze různě měnit a doplňovat o barevné variace, nebo doplňky jako jsou klobouky či čelenky.

Pokud se rozhodnete například pro dětskou oslavu, nejsou problém rekvizity s tématikou pro děti. K těm nejoblíbenějším patří masky zvířat, ouška apod. Můžou se použít různé staré rámy obrazů, hůlky, brýle.

Zajistit lze i rekvizity na rozlučku se svobodou – balonky, boa, peří, tematické kostýmy.

doba covidová

Až 50% slevy na kombinované balíčky

Navíc nabízíme různý balíčky produktu s kombinací profesionální DJs na vaši akci – svatbu, oslavu, firemní večírek, ples, které se jistě vyplatí využít.

Více o DJs na:

www.sunface.cz
www.djs-nasvatbu.cz
www.djradeksiml.cz

Proč Fotokoutek?

Stále váháte, jakou zábavu zvolit na vaši svatbu? Už nemusíte. S naším Fotokoutkem FunBox se o to rádi postaráme. Zašlete nám svoji nezávaznou poptávku.

Zábavu máme nejen v názvu, ale přeneseme ji i do vašeho velkého dne a postaráme se o to, aby na něj nikdo nezapomněl.

Co ještě nabízíme
Funbox fotokoutek