Slavný americký producent filmových a animovaných filmů WaltDisneykdysi výstižně řekl: „Dělat nemožné je vždycky legrace.“ Jste-li milovníky překvapení a rádi se smějete, pozvěte na svou svatbu karikaturistu. Jaké jsou hlavní výhody jeho přítomnosti na svatební zábavě? A jak jde práce karikaturisty skloubit s další službou pro svatebčany, kterou je fotokoutek?

Proč karikaturistu pozvat

Příprava svatby i svatba samotná jsou vždy spojeny se vzrušující a kreativní prací. Proto může být skvělým nápadem pozvat na svatbu i profesionálního karikaturistu.Co vám to může přinést? Tady je několik důvodů.

Zábava pro hosty

Přítomnost karikaturisty na svatbě přináší sama o sobě hostům netradiční příležitost ke smíchu a zábavě. Karikaturista dokáže zachytit osobnost a rysy lidí pomocí svého jedinečného uměleckého stylu. Svatební hosté se tak mohou těšit na to, že budou součástí vtipného karikaturního portrétu, který jim připomene výjimečný okamžik svatby.

Karikaturista na svatbě
Karikaturista na svatbě

Originální dárek

Karikaturista na svatbě vytváří jedinečné umělecké dílo přímo před očima přítomných hostů. Jeho karikatury slouží jako originální dárky, které si hosté mohou odnést domů. Jsou to výjimečné památky na svatbu, které mají nejen estetickou hodnotu, ale také emocionální význam.

Interakce a zapojení hostů

Karikaturista na svatbě je aktivní součástí interakce mezi hosty. Když lidé před karikaturistou sedí a čekají na svůj portrét, vytváří se příležitost ke konverzaci a smíchu. Hosté se mohou navzájem povzbuzovat a následně se pobavitnad výslednými karikaturami. Díky tomu vzniká uvolněná atmosféra, což je jedna z věcí, která se od svatební zábavy očekává.

Propojení s fotokoutkem

Pokud na svatbě plánujete kromě přítomnosti karikaturisty i svatební fotokoutek, může jít o skvělé propojení dvou jedinečných forem zábavy. Pokud je například karikaturista přítomen po celou dobu trvání svatební zábavy, pravděpodobně zhotoví několik samostatných karikatur. Jejich majitelé pak mají možnost vtipně zareagovat na vzniklou karikaturu fotografií ve fotokoutku. Vytvoří kompozici snímku, která co nejvíce vystihuje jejich pocit z karikatury. K tomu se dají využít například vtipné cedule s hláškami nebo nejrůznější rekvizity, které fotokoutek obsahuje.

Karikaturista na svatbě