Proč Fotokoutek a co všechno umí?

Funbox fotokoutek

Fotokoutek FunBox je skutečně originální zábava pro každého

Perfektně se hodí na společenské akce, firemní večírky, svatby, plesy, a všude tam, kde chcete své hosty či klienty pobavit. Hodí se pro všechny věkové kategorie, je vhodný jak pro děti, tak pro starší generace díky jeho velice snadné obsluze a manipulaci a navíc každý bude mít krásnou vzpomínku na bezvadnou párty.

Funbox fotokoutek

Na výběr máte neomezené možnosti pozadí

Na výběr máme asi z 50 druhů pozadí, ale díky našim šikovným grafikům jsme schopni vyrobit pozadí na míru, ale samozřejmě si můžete udělat i svoje vlastní. Použít se dají i fotografie. Nezbytnou součástí je klíčování. Stoupnete si k zelenému plátnu a jednoduše si vyberete pozadí, které se Vám líbí. Na Vaše přání Vám na fotografii také umíme zhotovit šablonu s textem či logem.

Funbox fotokoutek

Rekvizity Vám zajistí dokonalé a veselé fotografie

Fotokoutek FunBox má za sebou již mnoho akcí a večírků na různá témata. Rekvizity jsme připravovali např.na téma Casino, Svatba, 100 let výročí ČSR, 60.léta, Cesta kolem světa, Čertovský párty ples, Haloween, Vánoce a Silvestr, Mikuláš, Námořnická párty, Havajská párty, Gangster párty. Samozřejmě jsme vybaveni i na dětské narozeninové oslavy.

Díky těmto akcím jsme si vytvořili skutečně bohatou zásobu vtipných rekvizit od barevných paruk, srandovních brýlí, mafiánských klobouků, párty klobouků, škrabošek, po havajské věnce, čelenky, boa, cedule s nápisy, které se hodí jak na večírky, narozeninové párty, tak i na svatby. Pro děti ( a nejen pro ně  ) máme připravené tykadýlka, plyšáky, pavouky, balonky, klaunské nosy, meče, korunky atd.

Pokud budete pořád večírek či párty na konkrétní téma, potřebné rekvizity Vám zajistíme.

Funbox fotokoutek

Rychlý a okamžitý tisk fotografií ihned na místě dle Vašeho výběru

Náš fotokoutek je složen z nejlepších komponentů pro maximální kvalitu. Díky naší profesionální tiskárně Canon Vám vytištění fotografie zabere skutečně jen pár vteřin, takže se nemusíte obávat dlouhého a nudného čekání. Nejčastější formát tisku je 10x15cm, ale dle Vašeho požadavku Vám jsme schopni zhotovit i jiný rozměr.

Funbox fotokoutek

Možnost sdílení přes sociální sítě

Náš Fotokoutek toho ale umí daleko víc. On-line sdílení na sociálních sítích, odesílání emailem, posílení pozice klienta na facebooku ( fotka za „ like „ ), ale také sběr marketingových dat ( FunBox sám před odesláním fotky položí respondentovi několik krátkých otázek ), to je jen krátký výčet toho, co náš fotokoutek umí.

ZAREZERVUJTE SI NÁS

Máte zájem o zprostředkování fotokoutku? Neváhejte vyplnit náš rezervační formulář a my Vám připravíme nabídku přesně na míru dle Vašich požadavků.

Pokračovat na rezervaci