Fotokoutek Funbox a jeho vznik

Fotokoutek Funbox je dalším z produktů našich webových stránek www.djs-nasvatbu.cz. Tuto službu nabízíme na svatbu, soukromou oslavu či firemní párty již šestým rokem. Vznikl ve spolupráci s jedním z prvních a předním provozovatelem fotokoutků v české republice.

Při mé hudební produkci, na jisté firemní párty před několika lety, jsem viděl fotokoutek v akci poprvé. Jelikož jsem vášnivý fotograf, hned mě zaujal. Dá se říct, že to byla na první pohled. V té době ještě nebyl příliš rozšířený, proto jsem byl nadšen, když jsem viděl jakou skvělou odezvu, způsobil mezi hosty. Okamžitě jsem věděl, že musím mít také takový. Hned na místě jsem se zkontaktoval s provozovatelem a přemluvil ho k spolupráci.

Poté co jsem si pořídil fotokoutek, mi poskytnul za menší provizi, své know how. Tato investice se rozhodně vyplatila, protože jsem nasál informace a zkušenosti, které bych sbíral několik let. Nyní již několik let provozujeme fotokoutek sami, společně se zaškolenými kolegy, kteří také propadli této vášni. Jeho atraktivita je nesporná. Za pomoci veselých rekvizit si každý z hostů může odnést skvělou vzpomínku na bezvadný mejdan. Při společném focení může celý kolektiv cestovat časem, páni si mohou vyzkoušet pořádný knír, dámy zase elegantní klobouk. Z vlastních zkušeností vím, že tato nenucená forma zábavy mezi hosty vždy zaboduje. Zarámované profi fotografie, vyrobené za pomoci Fotokoutku Funbox, již zdobí nejednu stěnu či noční stolek. V průběhu let, neustále rozšiřujeme veselé i elegantní rekvizity. Jsme schopni zajistit různé tématické večery.

Funbox Rekvizity

Rekvizity máme připravené například na téma Casino, Svatba, 100 let výročí ČSR, 60.léta, Cesta kolem světa, Čertovský párty ples, Halloween, Vánoce a Silvestr, Mikuláš, Námořnická párty, Havajská párty, Gangster párty. Vybaveni jsme i na dětské narozeninové oslavy. Nabídku nadále rozšiřujeme. Velký úspěch má takzvané klíčování. Což je technika, kdy zasadíme Vaši fotku do vybraného pozadí. Rázem se tak ocitnete na slunné pláži, v romantické krajině či zasněžené Praze. Díky naším šikovným grafikům, se meze Vaší fantazii nekladou. Ani výlet do vesmíru není žádný problém. Díky našemu servisu, kdy Vám nabízíme špičkové DJ´s (mající široký repertoár a mnoho zkušeností s večírky), jsme se rozhodli nabízet DJ´s společně s fotokoutkem  Funbox v jednom balíčku. Díky této kombinaci ušetříte až 50 % nákladů a báječná nálada bude přesto zajištěna.

FACEBOOK