Fotokoutek je skvělá zábava na jakoukoli akci

„Kdyby nebylo vzpomínek, člověk by nevěřil, že byl někdy šťasten.“ Pravdivý výrok Boženy Němcové potvrzuje, že si potřebujeme, a zároveň chceme, uchovávat vzpomínky na radostné události svého života. Doba přináší mnoho stresu a dost negativních zpráv. Pokud se tedy člověk směje, a navíc se svými blízkými, stojí za to takovou událost zachytit.

Ideálním řešením je náš fotokoutek Praha nebo chcete-li FunBox. Hodí se na jakoukoli oslavu, rodinné setkání, firemní večírek nebo event, nebo i na samotnou svatbu. Fotokoutek vám dovezeme na kterékoli místo v České republice.

fotokoutek

Jak to funguje

Na vaší oslavě umístíme fotokoutek spolu s pozadím, které si sami vyberete. Díky klíčování máte neomezené možnosti zvolit si pozadí. Vybrat si můžete i vlastní fotografie. Vyfotit se mohou úplně všichni návštěvníci vašeho setkání. Ať už fotokoutek Praha nebo fotokoutek Plzeň.
Zároveň se můžeme předem domluvit na zapůjčení kostýmů a rekvizit. Z obyčejného focení se hned stane bláznivý a neuvěřitelný zážitek. K rekvizitám, které jsou pro vás k dispozici patří paruky, vtipné brýle, různé druhy klobouků, boa, škrabošky nebo čelenky. Malým dětem pak přijdou vhod plyšáci, balonky, tykadélka, klaunské nosy nebo pavouci.
K výbafotokoutku patří i kvalitní tiskárna. Ta okamžitě vytiskne fotografie, které jste právě pořídili. Všichni hosté mají památku na focení okamžitě v ruce a nemusí čekat, až se k nim některá z fotek dostane za týdny nebo měsíce po setkání.

Fotokoutek Praha

Proč právě fotokoutek

Jaké jsou hlavní výhody použití fotokoutku? Našich služeb už využily stovky zákazníků a všichni se shodují především na neomezených možnostech pozadí díky klíčování, velkému množství tematických rekvizit, rychlosti, s jakou všichni návštěvníci mají v ruce památku, možnosti sdílení snímků přes sociální sítě nebo email a originálním provedení celého fotokoutku.
Pojďte udělat něco netradičního. Vyzkoušejte nás. Jsme si jistí, že vás náš fotokoutek  Praha nezklame.

Až 50% slevy na kombinované balíčky služeb

Připravili jsme si pro vás kombinované balíčky služeb za velice příznivé ceny. Jestliže si pronajmete fotokoutek FunBox v kombinaci s DJ na svatbu, event, firemní večírek, ples či oslavu, tak se můžete těšit až na 50% slevy.

Více o DJs na:

www.sunface.cz
www.djs-nasvatbu.cz
www.djradeksiml.cz
Funbox fotokoutek - fotogalerie

Odesílání fotografií

Výhodou fotokoutku je nejen okamžitý tisk fotografií, ale také zasílání fotografií přes média. Po skončení akce vám pošleme celý balíček fotografií + odkaz na galerii na stránkách fotokoutku FunBox. Díky odkazu si můžete stáhnout jen některé vámi vybrané fotografie.