DJ NA SVATBU S FOTOKOUTKEM

Na každé správné svatební party nesmí chybět perfektní DJ s kvalitní zvukovou a světelnou aparaturou ! To je samozřejmě absolutní základ , aby se svatebčané dobře bavili při oblíbených hitech, které potěší všechny generace. Nicméně nároky na zábavu se posouvají a svatební hry již vše nezařídí. Proto se fotokoutek stal nedílnou součástí všech svateb, rodinných oslav, firemních večírků či všech dalších druhů hromadných akcí. Reaguje na aktuální trend kvalitních fotoaparátů v mobilních telefonech, kdy takřka každý fotí cokoliv. Fotokoutek nabízí nenucenou zábavu s profesionální kvalitou a různými vtipnými cedulemi a doplňky. Fotokoutek může pobavit opravdu každého!

DJ na svatbu
DJ na svatbu

Nabízíme kompletní servis

Na drtivé většině kulturních akcí nechybí tedy DJ a fotokoutek. Aby nebyly vaše náklady zbytečně vysoké, přináší vám Fotokoutek Funbox v kombinaci s uměleckou  agenturou DJs-na svatbu.cz jedinečnou nabídku. Využijte speciální akce, za zvýhodněnou cenu. Fotokoutek Funbox v kombinaci s jeho majitelem DJ Radkem, případně s jeho deejayským kolegou z umělecké agentury DJs-na svatbu.cz. Otvírají se vám skvělé možnosti:

Možnost komplexního technického zajištění vašeho party !

DJ na svatbu+fotokoutek, profesionální zvuková aparatura a osvětlení, video projekce s možností karaoke či videodiskotéky.

Objednejte si zábavu od A až do Z v jednom balíčku !

Selfmade fotografie

DJ Radek vám nastaví profesionální fotokoutek , včetně rekvizit . Digitální fotoaparát je pevně ukotven v ideální pozici k zelenému plátnu. Které jde později využít k tak zvanému klíčování. To je technika , kdy přeneseme vaše foto do libovolného prostředí. Během okamžiku se ocitnete na vrcholu Mont Everestu nebo  na pláži a nepotřebujete k tomu kouzelný cestovní plášť princezny Arabely.

A nyní když máte fotokoutek nastaven , můžete ho využívat po celý průběh akce. Můžete být jak fotografem , tak fotografovaným. To učiní focení ještě zábavnější. DJ Radek je po celý večer připraven jako technický support, když třeba dojde papír v tiskárně 🙂

DJ na svatbu
DJ na svatbu

Vtipné cedulky a tematické rekvizity

Vtipné cedulky a rekvizity samozřejmě nesmí chybět. Vše je vyrobeno na zakázku v profesionální kvalitě. Pokus chcete tematické party, jsme schopni vám nechat vyrobit cedulky dle vašeho přání, případně zajistit vhodné rekvizity. Důležité je rezervovat balíček Fotokoutek Funbox + Dj Radek včas, protože hlavně v sezóně svateb a firemních večírků nemůžeme garantovat volnou kapacitu.

Neváhejte, a rezervujte si  balíček Fotokoutek Funbox + Dj Radek již nyní !

Až 50% slevy na kombinované balíčky služeb

Připravili jsme si pro vás kombinované balíčky služeb za velice příznivé ceny. Jestliže si pronajmete fotokoutek FunBox v kombinaci s DJ na svatbu, event, firemní večírek, ples či oslavu, tak se můžete těšit až na 50% slevy.

Více o DJs na:

www.sunface.cz
www.djs-nasvatbu.cz
www.djradeksiml.cz

Proč Fotokoutek?

Fotokoutek FunBox je perfektní forma zábavy na jakoukoli soukromou či veřejnou společenskou akci. Fotobudka potěší každého bez rozdílu věku a dá se použít skutečně všude. Fotokoutek je vhodný na firemní večírek, svatbu, oslavu, ples nebo dětské dny. Naše vtipné rekvizity vám při samotném focení zajistí spoustu zábavy a vy si odnesete krásné a naprosto originální fotografie. Zaručujeme rychlý tisk fotografií.  Fotokoutek disponuje profesionální tiskárnou Canon, která je jedna z nejrychlejších na trhu. Rychlost tisku je 20s/foto.

Co ještě nabízíme
Funbox fotokoutek
Funbox fotokoutek - fotogalerie

Odesílání fotografií

Výhodou fotokoutku je nejen okamžitý tisk fotografií, ale také zasílání fotografií přes média. Po skončení akce vám pošleme celý balíček fotografií + odkaz na galerii na stránkách fotokoutku FunBox. Díky odkazu si můžete stáhnout jen některé vámi vybrané fotografie.

Výběr fotopozadí

Vybírat můžete z velkého množství krásných, vtipných a originálních pozadí. Oblíbená jsou pozadí tématická, například vánoční. Ani filmy nezůstávají pozadu. Chcete-li se ocitnout například na lodi Dartha Vadera, není problém. Nejčastěji používané pozadí je klíčovací. Jednoduše si na obrazovce fotokoutku vyberete pozadí, postavíte se před zelené klíčovací plátno a po vyfotografování počítač automaticky dosadí vámi vybrané pozadí místo zeleného. A originální fotografie je na světě.

Jestliže si přejete pozadí tištěné, tak ani to pro nás není problém. Za příplatek vám v tiskárně zhotovíme pozadí dle vašich požadavků.

Karlín pozadí od fotokoutku

Tématické pozadí

Pokud si nevyberete ani jedno z námi nabízených pozadí, dokážeme vám vytvořit speciální pozadí přímo na míru, třeba i s logem vaší firmy. Rádi Vám zdarma navrhneme a připravíme originální vzhled vašich fotografií. Na fotografie lze umístit různé nápisy, jména, data, firemní slogany, hashtagy, QR kódy apod. To vše s naším fotokoutkem FunBox dokážeme.

Šablony na fotky

Fotografie, které vám fotokoutek Funbox vyfotí, se dají organizovat do různých šablon. Možností je velmi mnoho, ty nejčastější najdete v ukázkách níže. Na šabloně můžete mít klasicky jen jednu fotku, ale lze na ni umístit například i dvě.

Pokud si nevyberete z námi nabízených šablon, rádi vám navrhneme individuální šablonu s originálním vzhledem dle typu vaší akce. Můžete nám samozřejmě zaslat i váš vlastní návrh.

Formát a rychlost tisku

Nejčastější formát tisku je 10x15cm, ale fotokoutek Funbox umí tisknout několik druhů formátů fotografií. Máme velice rychlou tiskárnu. Rychlost tisku je 20s/foto, tudíž budou vaši hosté ušetřeni dlouhého a nudného čekání. Samozřejmě, pokud se bude fotit větší skupina, tak ani ta seberychlejší tiskárna nedokáže při velkém počtu lidí zázraky 🙂

Pokud máte ještě nějaký dotaz či prosbu, neváhejte se na nás obrátit.  Uděláme vše pro to, abychom uspokojili vaše individuální požadavky.

Funbox fotokoutek - fotogalerie