Jeden citát říká: „V lidech je poklad vaší firmy.“ Ať už jste zaměstnanci v malé či velké společnosti, nebo nějakou firmu sami řídíte, určitě souhlasíte s tím, že dobrá firma si svých zaměstnanců váží. Příležitostí, jak svým zaměstnancům vděčnost projevit, je za celý rok dost. Jednou z nejvíce oblíbených období je ale prosinec. Konečné účtování za celý rok a možnost se s přicházejícím volnem s kolegy a kolegyněmi pobavit.

Oblíbenou službou pro eventové akce firem pořádaných v prosinci je fotokoutekFunbox. Jak takový fotokoutek funguje? A jak ho v právě v prosinci firmy využívají?

fotobudkafunbox
fotokoutekFunbox

Fotokoutek jako firemní zábava

Způsobů, jak se se svými zaměstnanci pobavit, je mnoho. Velké oblibě se v posledních letech těší fotokoutekFunbox. V čem spočívá jeho kouzlo právě pro firemní akce? Jako firma oceníte tyto jeho výhody:

  • fotit se v něm mohou úplně všichni zaměstnanci firmy,
  • má velmi snadné ovládání,
  • možnost vybrat si z nekonečného množství pozadí,
  • fotografie máte ihned vytištěné v ruce,
  • k dispozici máte velký výběr rekvizit,
  • možnost využít vtipné cedule s nápisy a hláškami.

Prosinec jako ideální doba

Nejoblíbenějším obdobím pro pořádání firemních eventů je blížící se konec roku. Právě v prosinci mnoho firem pořádá firemní večírky. Je to příležitost poděkovat všem zaměstnancům za jejich celoroční práci a zároveň se příjemně uvolnit.

FotokoutekFunbox si během prosince opakovaně objednávají i velké nadnárodní společnosti. V posledních letech jsme právě v prosinci spolupracovali s takovými klienty, jako jsou CITI Bank, pojišťovna GENERALI, společnost EBAY nebo různé cestovní kanceláře.

fotokoutekfunbox
Fotokoutekfunbox

Služby navíc

Mnohé společnosti si ke službě fotokoutku objednávají i dj na firemní akce. Pro společnost EBAY jsme v prosinci například zajišťovali nejen samotný fotokoutekFunbox, ale i služby profesionálního dj i moderátora celého večera. Součástí našich služeb bylo také profesionální ozvučení, hudební produkce značky Yamaha, profesionální nasvícení pomocí dvanácti LED párů, dvou otočných hlav, laseru a světelné rampy. Samozřejmostí byla i možnost videotéky pro firemní diskotéku.