Fotokoutek Funbox v době covidové

Doba covidová dopadla na celou zemi a samozřejmě náš fotokoutek, jako součást zábavního průmyslu, bohužel není výjimkou. Nebudu se pouštět do posuzování vládních opatření, protože na ně si může každý udělat svůj úsudek. Každopádně je prostý fakt, že na nás dolehla maximálně. Nadějný rozlet, který jsme zaznamenali, byl brutálně ukončen vnějším nepřítelem, který nám přistřihnul křidélka.

Samozřejmě, že na všem špatném lze nalézt něco dobrého. Ve věčném shonu jsme se dostali k servisu fotokoutku a k doplnění zábavných rekvizit. Ale, že bychom na tuto činnost potřebovali celý rok, tak to teda rozhodně ne L. S výjimkou třech letních měsíců, jsme bohužel odstaveni. Ekonomické důsledky jsou nedozírné. Přišli jsme o naši hlavní sezónu, která je bezpochyby v době vánočních večírků. Několik zrušených akcí, nás stálo nemalé prostředky. Navíc většina z nich byla pro naše stálé klienty, a v dnešní době si nikdo nemůže být jistý, že se vše vrátí do starých kolejí, až tato šílená doba snad pomine.

Fotokoutek Funbox na akci

Letní sezóna

Pevně věříme, že vakcinace i promoření  obyvatel, zastaví šíření viru a dočkáme se otevření restaurací a klubů, které přinese pořádání hromadných akcí. Letní sezóna bývá nabitá svatbami i teambuldingovými akcemi firem. Samozřejmě nikdo neví, jak se trh promění v době po covidu. Zatím není světlo na konci tunelu vidět, ale doufáme, že v květnu by snad mohl být lock down prolomen. Proto jsme připraveni přijmout objednávky od tohoto termínu. Pokud máte zájem, využijte našeho rezervačního systému. Je třeba sledovat v médiích vývoj pandemické situace. Hned jak přestane PES „štěkat“, jsme připraveni!

I v novém roce 2021 bude platit, že Fotokoutek Funbox můžete využít ve výhodných balíčcích s DJ nebo i zvukovou či světelnou technikou. V případě zájmu není problém využít i projektoru s plátnem. Hlavně věřme, že už covidová doba temna skončí, a budeme mít možnost se potkávat na společenských akcích !

Více o historii fotokoutků

Fotky z akcí fotokoutku FunBox