Cedule vyráběné na zakázku jsou nedílnou součástí vybavení každého kvalitního fotokoutku. Obsahují vtipné hlášky a výrazy, které okoření zábavu na Vašem večírku. Společně s vtipnými rekvizitami, roztočí Váš večer do plných obrátek.

Nespíme na vavřínech! Naopak, každá další akce našeho fotokoutku FunBox, nás motivuje k dalšímu rozvoji. Na základě Vašich doporučení, si necháváme vyrobit cedulky s vtipnými hláškami, které vždy zaručeně pobaví. Naši klienti si tak mohou užít fotokoutek na maximum.

Každý z nás jistě zažil v dětství éru komiksů. Někdo v tom světě zůstal dodnes. Komiksy jsou i nadále jeho velkým koníčkem, jak u kluků ze seriálu Teorie velkého třesku. Zmiňuji to proto, že jsme si nechali vyrobit bubliny, které často můžete vídat v komiksech všeho druhu. Bubliny Bang, Bong, Pow a mnohé další, jsou tím pravým zpestřením, oproti cedulím s běžnými nápisy. Ani ty samozřejmě nechybí v naší výbavě. Na naše akce vždy jezdíme připraveni a s plnou výbavou. GALERIE POZADÍ

Naše rekvizity

Dlouho jsme řešili, zda vložit na stránky fotokoutku Funbox soupis a fotky našich rekvizit. Ale raději, než Vás zatěžovat dlouhým seznamem, jsme se rozhodli pro formu blogu, který umožňuje širší využití. Sdělení formou blogu, je variantou, která dává prostor i na Vaše komentáře. Můžete nám napsat, jak jste s cedulemi spokojený. Zároveň nás zajímají další Vaše tipy, co by nemělo chybět na správné akci našeho foto koutku. Pokud budou vhodné pro širší využití, necháme je neprodleně vyrobit. Spokojenost našich klientů zůstává naší jasnou prioritou.

Ať náš foto koutek vyrazí na svatbu, či na firemní večírek. Ať je cílem jeho cesty Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec nebo jiné místo v naší zemi. Vždy přivezeme sebou více rekvizit a cedulí s vtipnými nápisy, než skutečně klienti fotokoutku využijí. Díky značné zásobě našich rekvizit, můžete nafotit mnohem více kombinací Vašich fotografií. I když budete jejich variace neustále měnit, stále budou další na výběr.

Pevně věříme, že Vás náš blog zaujal. Budeme se těšit na Vaše reakce a doporučení, jaké cedule na zakázku přidat či co ještě na fotokoutku FunBox vylepšit.